Foto – Timurs Subhankulovs

FOTO: skaistā un talantīgā latviešu akordeoniste Ksenija Sidorova gatavojas kļūt par māmiņu 0

Talantīgā akordeoniste, kuru dažkārt dēvē arī par akordeona princesi, Ksenija Sidorova no Latvijas dienā, kad visā pasaulē tika atzīmēta sieviešu diena, savā Facebook.com kontā ievietoja mīļas fotogrāfijas, kurās viņa redzama kopā ar savu vīru Hosē Luisi Arizagu Lobeto. Ievietotajās fotogrāfijās Ksenija ar lepnumu nodemonstrē savas jaunās ķermeņa aprises, jo drīzumā mūziķe gatavojas kļūt par māmiņu.

Reklāma
Reklāma
“Tas ir beigu sākums! Melni mākoņi dosies tur, kur lec saule!” Nostradama prognoze 2025. gadam 20
Kokteilis
Mākslīgais intelekts nosaucis 10 politiķus, kuru pieļautās kļūdas būtiski ietekmējušas Latvijas politisko un ekonomisko situāciju 160
Viens jūrā pazudušais ūdensmotociklists atrasts dzīvs. Otra meklēšana turpinās 45
Lasīt citas ziņas

Savu ierakstu Ksenija parakstījusi šādi: “Šodien es jūtos sievišķīgāka nekā jebkad! Un tas ir ne tikai tāpēc, ka mans mīļotais vīrietis man uzdāvināja daudz ziedus, bet lielākā dāvana, ko viņš man ir devis, ir iespēja kļūt par māmiņu.”

Pērn vasarā intervijā portālam la.lv Ksenija stāstīja, ka uz akordeona spēlēšanu savulaik viņu pamudināja vecmāmiņa. 8 gadu vecumā meitene sāka mācīties mūzikas skolā un jau no mazotnes viņai esot ar akordeonu izveidojusies īpaša saikne. Viņa pati stāsta, ka burtiski iemīlējusies tā skaņā. Daudziem tas bija milzīgs pārsteigums un daudzi to nesaprata, jo bērni, uzsākot mūziķu gaitas, parasti izvēlas citus instrumentus.

CITI ŠOBRĪD LASA

Ksenija ir izpelnījusies daudz apbalvojumu, tai skaitā Mūziķu ģildes Sudraba medalu, Meizijas Luisas balvu, kā arī bijusi pirmā akordeoniste, kas saņēmusi godpilno Mūziķu ģildes Prinča balvu. Pavisam nesen māksliniece saņēma arī prestižo apbalvojumu “Echo Klassik”, ko pasniedz gada labākajiem klasiskās mūzikas ierakstiem, bet kopš 2016. gada Ksenija pārstāv vienu no prestižākajām mūzikas ierakstu izdevniecībām Deutsche Grammmaphon.

Ar spāni Hosē Luisi Arizaga Lobeto Ksenija mija laulības gredzenus 2015.gadā.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.