Raivis Vidzis
Raivis Vidzis
Publicitātes foto

FOTO: spēkavīrs Raivis Vidzis Daugavas krastā bildinājis mīļoto sievieti 0

Skaistumkopšanas speciāliste Madara Ozola, kuras mīļotais vīrietis ir spēkavīrs, fitnesa treneris un sporta raidījuma vadītājs Raivis Vidzis savā Instagram kontā padalījusies ar kādu ļoti privātu notikumu. Taču tas bijis tik aizkustinošs, ka viņa tomēr izlēmusi, kā pati raksta, palielīties!

Reklāma
Reklāma
Eksperts nāk klajā ar fatālu paredzējumu: Krievija izmantos kodolieročus neatkarīgi no tā, vai Rietumi apbruņos Ukrainu 69
TV24
Kāpēc mums ir tik mazas pensijas? Es neesmu vainīga, ka strādāju krievu laikā! Atbild VSAA 92
VIDEO. Putina ministri krīt ārkārtējā kaunā – vienkāršs Ziemeļkorejas ierēdnis viņus padzen no sēdvietām 65
Lasīt citas ziņas

Madara raksta: “Ilgi domāju palielīties vai nē…Nu labi, tas ir privāts notikums, bet nevaru nepadalīties… Vienu rītu pamostos un domāju…man naktī bija tāds sapnis. Aizeju uz darbu un meitenēm stāstu, sapni, kurā mani bildināja, protams ar meitenēm hihi- haha par to visu, bet tās sajūtas bija tik interesantas, ka nespēju par to nedomāt visu dienu, strādāju un domāju. Pēc darba bijām plānojuši vakariņas, aizgājām pieēdām pilnus punčus un braucām mājās. Tad piestājām pie Daugavas paskatīties skaistus skatus un TAD notika neticamais – bildinājums! Apjuku pamatīgi. Likās, ka vēl sapņoju un vēl joprojām neticēju… Kā tas varēja notikt… Tas bija īpašs mirklis… JĀ!!! Tā mīlu un lepojos ar to, kas man ir. Nesaprotu, kā man ir tā paveicies!”

Jā, spriežot pēc foto, tas patiešām ir noticis – Raivis Vidzis ļoti romantiskā veidā ir bildinājis savu mīļoto sievieti Madaru.

CITI ŠOBRĪD LASA

Raivis Vidzis līdz šim laulības ostā iestūrējis divas reizes – pirmo reizi viņš apprecēja Aleksandru Čupriku 2010.gadā, bet pēc nepilna gada abi izlēma šķirties. Vēlāk abi sāka satikties atkal un atkārtoti mija laulības gredzenus 2014.gadā, un arī otrā reize nebija laimīga un abu savienība tika šķirta.

View this post on Instagram

Ilgi domāju palielīties vai nē…Nu labi, tas ir privāts notikums, bet nevaru nepadalīties… Vienu rītu pamostos un domāju…man naktī bija tāds sapnis. Aizeju uz darbu un meitenēm stāstu, sapni, kurā mani bildināja, protams ar meitenēm hihi- haha par to visu, bet tās sajūtas bija tik interesantas, ka nespēju par to nedomāt visu dienu, strādāju un domāju. Pēc darba bijām plānojuši vakariņas, aizgājām pieēdām pilnus punčus un braucām mājās. Tad piestājām pie Daugavas paskatīties skaistus skatus un TAD notika neticamais- bildinājums❤️ Apjuku pamatīgi. Likās,ka vel sapņoju un veljoprojām neticēju…Kā tas varēja notikt… Tas bija īpašs mirklis…❤️ JĀ!!!??? Tā mīlu un lepojos ar to kas man ir. Nesaprotu, kā man ir tā paveicies❤️#isaidyes? #loveyou

A post shared by Madara (@madara_ozola_) on

View this post on Instagram

??

A post shared by Madara (@madara_ozola_) on

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.