"Credo" koncerts VEF

FOTO. “Tā, lūk, runci mēs iestādījām dobītē!” Ar daudzām zvaigznēm uz skatuves aizvadīts “Credo” jubilejas lielkoncerts 16

Pievieno LA.LV

Vakar, 17.oktobrī, VEF Kultūras pilī norisinājās jaudīgs grupas “Credo” 50 gadu jubilejas Rīgas lielkoncerts, uz kuru klausītāji bija ieradušies ne tikai no Rīgas, bet arī no Londonas, Vācijas un Īrijas.

Kokteilis
Veiksmes vilnis tuvojas šīm 3 zodiaka zīmēm – tās tuvākajās dienās būs favorītes
Veselam
Nieres cieš klusējot: 10 ikdienas ieradumi, kas palīdzēs tās pasargāt no nopietnām slimībām
Veselam
Ne jau nedēļu! Ārsti atklāj, cik garam jābūt atvaļinājumam, lai tavs prāts un ķermenis atpūstos pa īstam
Lasīt citas ziņas

Kopā ar “Credo” uzstājās leģendārais mūziķis Armands Birkens no “Čikāgas piecīšiem”; dziesma “Dieva dēls” skanēja kopā ar rokmūziķi, Gunta Veita draugu un kolēģi no “Liepājas brāļiem” Ainaru Virgu, grupa “Apvedceļš” gaviļniekus sveica ar dziesmu “Dreimanes”, kurai īpašā duetā pievienojās Dailes teātra aktrise Lelde Dreimane; tāpat koncerta skanējumu kuplināja piebalsis: Inta Gudovska un Olga Stupiņa. (“Oranžās”) .
Pēc koncerta bija iespēja iegādāties grupas jauno albumu – jubilejas izlasi, un tikt pie mūziķu autogrāfiem.Šo svētdien, 20.oktobrī, “Credo” jubilejas koncerts izskanēs Latgales vēstniecībā GORS, bet novembrī – arī kultūras centrā “Ulbrokas Pērle”, koncertzālē “Cēsis”, savukārt 30.decembrī grandiozs tūres noslēguma noslēguma koncerts plānots Saldus Sporta kompleksā.

Biļetes uz koncertiem var iegādāties “Biļešu paradīzes” tīklā.

Pievieno LA.LV
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.