Tallinas ielas kvartālā apmeklētājus pulcē pirmais adventes tirdziņš

FOTO. Tallinas ielas kvartālā apmeklētājus pulcē pirmais adventes tirdziņš 18

Pievieno LA.LV

Nekādi lielveikalu burziņi pirmssvētku laikā – 4. decembrī dāvanas sev mīļajiem Ziemassvētkos apmeklētāji iegādājās mājražotāju tirdziņā.

90. gadu principi, kas toreiz šķita pašsaprotami un ko ievēroja katrā mājā – pie vairākiem no tiem sākam atgriezties
Gandrīz katra mobilā tālruņa kamerā ir iebūvēts ērču meklētājs. Lūk, kā tas darbojas!
Putins mainījis savas domas? Tramps komentē Krievijas prezidenta nosacījumus kara izbeigšanai
Lasīt citas ziņas

Piedāvājuma klāstā varēja atrast rokām darinātus aksesuārus un rotas, adījumus, ziepes, sveces, bioloģisko kosmētiku, koka darinājumus, bērnu rotaļlietas, dizaina priekšmetus, pirtslietas, un, protams, visdažādākos gardumus.

Sasildīties, baudīt karstvīnu, vēlās brokastis vai pusdienas iekštelpās aicināja “Ezītis miglā” un “Angārs”.

CITI ŠOBRĪD LASA

Tallinas ielas kvartāls aicina uz tirdziņiem arī Trešajā un Ceturtajā adventē – 11. un 18. decembrī no plkst. 10.00 līdz 16.00.

Kvartālu piepildīs gaismiņas, noskaņu mūzika un mājražotāji, kas būs parūpējušies par visu nepieciešamo, lai sagatavotos svētkiem un iepriecinātu sev mīļos ar skaistām dāvanām.

Nāciet sniegotās un ģimeniskās Adventes pastaigās uz Tallinas ielas kvartālu!

Pievieno LA.LV
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.