Šarmantā un enerģiskā Baiba Sipeniece-Gavare

FOTO. TV personība Baiba Sipeniece-Gavare tiks izvirzīta valsts prezidentes kandidatūrai? 278

Pirms dažām nedēļām interneta vietnē “manaprezidente.lv” tika publicēti sabiedrības vislielāko atbalstu saņēmušie, cilvēku izvirzītie Latvijas valsts prezidenta amata kandidāti. Martā šai iniciatīvai vairāk nekā 400 Latvijas iedzīvotāju izvirzīja 73 kandidātes – gan bijušās politiķes, gan arī līdz šim ar politiku pilnīgi nesaistītas personas.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Katram cilvēkam ir sava piemērotākā un veiksmi nesošākā krāsa, ko var noteikt pēc dzimšanas datuma. Noskaidro savējo!
RAKSTA REDAKTORS
Ineses Supes cīņa turpinās: “Kad iznācu no ķirurga kabineta, es apraudājos, jo man gribējās iznākt kā uzvarētājai, bet tā pagaidām nesanāk”
Vai zināji, ka šie ieradumi veicina mūsos skumjas un nomāktu garastāvokli?
Lasīt citas ziņas

Šobrīd vietnē ir publicētas tikai 20 “labākās no labākajām” – par viņām šobrīd iespējams nobalsot jebkurš, kas to vēlas. Un viņu vidū arī TV un radio personība Baiba Sipeniece-Gavare.

Citas sarakstā esošās sievietes ir: Baiba Braže, Anda Čakša, Laima Geikina Marija Golubeva, Ieva Ilvesa, Sandra Kalniete, Dagmāra Beitnere-La Galla, Liāna Langa, Rudīte Losāne, Linda Matisone, Dace Melbārde, Ināra Mūrniece, Sanita Osipova, Dana Reizniece -Ozola, Žaneta Ozoliņa, Elīna Pinto, Baiba Rubesa, Lolita Tomsone un Ineta Ziemele.

CITI ŠOBRĪD LASA
Baiba Sipeniece-Gavare sāk stāvizrādes “Vienreiz jau var”

Nobalsot par savu kandidāti var jebkurš – līdz pat 28.aprīlim un tiek plānots, ka pirms 9.maija, kad sākas Valsts prezidenta amata kandidātu oficiālā pieteikšana, balsošanas rezultāti tiks iensiegti Saeimas priekšsēdētājam un deputātiem, aicinot tos ņemt vērā, izraugoties kandidātus prezidenta amatam. Atgādinām, ka Latvijas valsts prezidenta vēlēšanas notiks jau šī gada 31.maijā.

Aplūkojot balsošanas rezultātus vietnē “manaprezidente.lv” 18.aprīlī, visvairāk balsu šobrīd ieguvušas Baiba Braže (25%), Sandra Kalniete (26%), Sanita Osipova (27%), Ieva Ilvesa (16%), bet TV un radio personība Baiba Sipeniece-Gavare ieguvusi 4% balsu.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.