Šarmantā un enerģiskā Baiba Sipeniece-Gavare

VIDEO. TV personība Baiba Sipeniece-Gavare: “Andrejs Ēķis ir mans liktenīgais vīrietis!” 0

Viesojoties TV šovā “Pasaki to skaļi!” TV un radio personība Baiba Sipeniece-Gavare atzīstas: “Andrejs Ēķis ir mans liktenīgais vīrietis! Ja es nebūtu satikusi Andreju, mana dzīve būtu pavisam, pavisam citādāk izvērtusies.”

Reklāma
Reklāma
13 pazīmes, kas liecina – tavs partneris ir “toksisks” un zog tavu laimi 2
10 produkti, kas “svilina taukus” un paātrina vielmaiņu
Receptes
22 dažādas auksto zupu receptes karstām vasaras dienām – ar bietēm un bez, saldas un sāļas, vieglas un sātīgas 8
Lasīt citas ziņas

Baiba uzskata, ka tā bijusi ļoti liela veiksme, ka viņai izdevies satikt režisoru un producenti Ēķi, jo reizēm dzīvē gadās, ka kāds talantīgs cilvēks vienkārši nav īstajā laikā un īstajā vietā.

Sipeniece-Gavare atceras, ka kādu brīdi bija “satusējusi” ar Ēriku Loku un “Zvaigznīšu brīdi” un Ēriks pateicis, ka tāds Andrejs Ēķis esot režisors, kurš filmēšot savu pirmo filmiņu uz kinolentes un esot vajadzīga sieviete kādai lomai. Baiba smejas, ka nekad agrāk par tādu režisoru neko nebija dzirdējusi, taču filmā nofilmēties gan ļoti esot gribējies.

CITI ŠOBRĪD LASA
Beigās izrādījies, ka sievietei ir jāizlec no braucošas mašīnas. “Andrejs man saka – mums ir tikai viens dublis, jo filmiņa ir dārga, tāpēc tev būs jāizlec smuki,” – Baiba atceras un smejas, ka beigās viņa nevis izlekusi, bet viņu izgrūduši.

“Ja jūs man prasāt, kā tas bija – sāpīgi, protams, ka sāpīgi! Kaskadieris to nedarīja, bet es izdarīju. Bet es nečīkstēju. Un tāpēc es Andrejam iepatikos,” – viņa atceras.

Režisors Andrejs Ēķis dažādos laikos

“Andrejs pienāca man klāt filmas pirmizrādē un teica – man būs televīzija. Es vēl domāju – kāda tev televīzija, džeks ar izpūrušiem matiem…. Bet viņš tik noteica, ka aicinās mani pie sevis strādāt. Un patiešām pēc kāda laika es redzu, ka ir tāda “Picca TV” un tā patiešām pieder Andrejam Ēķim!” – stāsta Sipeniece.

Pēc kāda laika Andrejs Baibu esot uzmeklējis un patiešām uzaicinājis pie sevis strādāt.

SAISTĪTIE RAKSTI