Šarmantā un enerģiskā Baiba Sipeniece-Gavare

VIDEO. “Viss, ko es izdarīju – laidu viņas pasaulē, pārējo uzticēju auklēm”: Baiba Sipeniece-Gavare atceras, ka nav bijis laika audzināt meitas 82

TV un radio personība Baiba Sipeniece-Gavare, iepazīstinot ar savu pirmo “Youtube” formāta raidījumu “Sviests manā galvā” pirmajās minūtēs pastāstīja, ka turpmāk plāno to vadīt kopā ar abām savām meitām – Grietu un Hermīni. Un viesos uz studiju tiks aicināti tādi viesi, kuri patiks un interesēs tieši viņas meitām. Pirmajā raidījumā studijā viesojās modele un radio personība Māra Sleja.

Reklāma
Reklāma
Veselam
Nosaukti 8 pārtikas produkti, kuru patēriņš jāierobežo, kļūstot vecākam 32
TV24
“Kāpēc Zelenskis to lietu izspēlēja?” Rajevu pārsteidzis paziņojums par Ukrainā sagatavotajām 14 jaunām armijas brigādēm
Viedoklis
Armands Puče par aktuālo politikā: Evika Siliņa ir ar pautiem, Jānis Citskovskis – žmogs, bet Krišjānis Kariņš – princese, kas neuzņemas atbildību
Lasīt citas ziņas

Par to, kā radies šis raidījums, Baiba stāsta, ka viens no iemesliem ir tāds, lai beidzot varētu kopā ar meitām izrunāties un viņas varētu saņemt atbildes uz sev interesējošiem jautājumiem.

“Tad, kad abas meitas nāca pasaulē, es biju ļoti aizņemta un viss, ko es izdarīju – laidu viņas pasaulē, pārējo uzticēju auklēm. Un pieslēdzos pēc tam ļoti fragmentāri. Un tad, kad meitām bija ļoti svarīgi jautājumi, es nebiju mājās, nebiju līdzās,” – atceras Baiba.
CITI ŠOBRĪD LASA

“Viņas meklēja atbildes tur, kur nevajag meklēt, internetā vai pie kādiem cilvēkiem… Un šis ir tas laiks, kad es gribu atdot savu parādu. Es redzu, ka viņām ir sakrājušies jautājumi.”

Baiba Sipeniece-Gavare sāk stāvizrādes “Vienreiz jau var”

Tāpat viņa neslēpa, ka tagad viņa cenšas meitām sniegt atbildes uz jautājumiem, tomēr bieži vien redzot – atbildes viņas neapmierina.

“Tāpēc es šo raidījumu vadīšu kopā ar Grietu un Hermīni, bet viesus izvēlēsies viņas. Un uzdos jautājumus, kurus viņas diemžēl nevarēja uzdot man, jo es nebiju mājās. Vai arī atbildēju uz šiem jautājumiem, bet manas atbildes bija “senilas”. Jo mūs šķir diezgan daudzi gadi,” – stāsta Baiba.

Meita Grieta pasaulē nākusi, kad Baiba bijusi 29 gadus veca, bet Hermīne piedzimusi 36 gadu vecumā: “Reizēm tas ir ok, bet reizēm galīgi nav labi, jo es nevaru būt “trendā””.

Pirmajā raidījumā ar sevi iepazīstināja vecāka Baibas meita Grieta, stāstot, ka šobrīd studijas Latvijā ir pārtraukusi un ikdienā strādā veikalā “Sexy Style”.

Baibas Sipenieces-Gavares vecākā meita Grieta Sipeniece.
Foto: ekrānuzņēmums

“Tas ir brīnišķīgs darbs, jo šī vieta man lauž stereotipus par vidējā latvieša seksuālo dzīvi. Septembrī es plānoju atsākt studēt Berlīnē. Esmu studējusi Latvijā, bet man pietrūkst ārzemju pieredzes, tāpat es vēlos “uzfrišināt” savas vācu valodas prasmes,” – pastāstīja Grieta.

Viņa arī atzina, ka tāpat kā mammu, viņu interesē televīzija un kameras un viņa ir pateicīga savai mammai Baibai par to, ka viņa ir devusi iespēju šajā raidījumu ciklā gan viņai, gan jaunākajai māsai.

“Sviests manā galvā. 1. epizode”. Viesos – Māra Sleja. Skaties šeit:

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.