Politiķis un Latvijas valsts prezidents Edgars Rinkēvičs dažādos laikos

FOTO. “Uzmanieties, prezident, aiz jums ir lācis!” Valsts prezidenta foto ar lāci sajūsmina sociālo tīklu lietotājus 0

Latvijas prezidents Edgars Rinkēvičs ar saviem ierakstiem sociālajos tīklos sabiedrību ir sasmīdinājis ne reizi vien. Arī pēc Olaines novada apmeklējuma viņš dalījies ar amizantu attēlu no Olaines Vēstures un mākslas muzeja.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Auns – Minhene, Lauva – Parīze: kuru Eiropas pilsētu vajadzētu apmeklēt tavai zodiaka zīmei 12
Kokteilis
FOTO. Daži no viņiem pat neprecēti! Šī gada 10 iekārojamākie Latvijas vīrieši MI skatījumā 52
VIDEO. Kaut kas neredzēts! Uz Gaujas tilta pie Cēsīm “atgriezusies ziema” – grūti pat pabraukt 16
Lasīt citas ziņas

“Klusā daba ar lāci un kūdru Olaines muzejā,” viņš norāda pie ieraksta.

CITI ŠOBRĪD LASA
“Uzmanies, prezident, aiz jums ir lācis,” norāda kāds komentētājs. Vēl kāda komentāra autore pauž savu apbrīnu: “Es mīlu mūsu prezidentu!”
“Lācim ar vienu ķērienu gan prezidents, gan kūdra,” cits ironizē.

22. janvārī Valsts prezidents Edgars Rinkēvičs apmeklēja Olaines novadu – vizītes laikā tikās ar Olaines novada pašvaldības vadību, iepazinās ar Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Pierīgas Dienvidu iecirkņa Olainē darbu, apmeklēja Olaines Vēstures un mākslas muzeju, Olaines 1. vidusskolu, kā arī Olaines industriālā parka “Nordic Industrial Park” teritorijā esošos uzņēmumus un Olaines jauniešu centru “Popkorns”, vēsta Valsts prezidenta kanceleja.

“Olaines novadu raksturo tā attīstītā infrastruktūra un labiekārtotā vide, kas vēl pavisam nesen bija izaicinājums pašvaldībai un tās iedzīvotājiem. Šodien pārliecinājos, ka novada veiksmīgais ģeogrāfiskais stāvoklis sekmē uzņēmējdarbības, tranzīta un kvalitatīvu pakalpojumu attīstību. Labs piemērs tam ir Olaines pilsētas uzņēmumi, kas eksportē savu produkciju uz vairāk kā 60 valstīm visos pasaules kontinentos. Priecē aktīvie Olaines novada jaunieši, kas ar jauniešu centra atbalstu iesaista savus vienaudžus un īsteno savas idejas, tādējādi veicinot līdzdalību lēmumu pieņemšanā un sabiedriskajā dzīvē rosīgajā Olaines novadā,” pēc vizītes pauda Valsts prezidents E. Rinkēvičs.

Vizītes laikā Valsts prezidents iepazinās ar zāļu pētniecības izejvielu ražošanas uzņēmuma SIA “Bapeks”, zivju pārstrādes uzņēmuma SIA “Atlas Premium”, gaisa filtru ražošanas uzņēmuma SIA “Dinair Filton” un pārtikas ražošanas uzņēmuma SIA “Smalkais muslis” darbību. Tāpat Valsts prezidents apmeklēja ķīmisko produktu ražošanas uzņēmumu SIA “CrossChem”.

Savukārt Olaines Vēstures un mākslas muzejā Valsts prezidents iepazinās ar ekspozīciju “Laboratorija”, kas 2020. gadā ieguva Latvijas Muzeju biedrības Gada balvu kategorijā “Gada ekspozīcija”.

SAISTĪTIE RAKSTI