Kokteilis
Apbrīno

FOTO, VIDEO: Liene Skulme kļuvusi par Andra Kiviča ceturto sievu1

Foto: ekrānuzņēmums no Instagram @lieneskulme

Vakardien, 3.janvārī Latvijas skandalozākais pāris – Andris Kivičs un Liene Skulme kļuvuši par vīru un sievu. Par šo notikumu sociālajos tīklos paziņoja paši “vaininieki”. Andris, publicējis fotogrāfiju, kurā redzams viņš ar mīļoto Lieni un vedējpāri, pie tās pierakstīja – “Mēs to izdarījām!”.

Andrim šīs ir jau ceturtās laulības. Pirmo reizi viņš apprecējās ar basketbolisti Ilzi Ieviņu. Pēc tam Andrim izveidojās attiecības ar stilisti Danu Dombrovsku un šajās attiecībās 2005.gadā pasaulē nāca abu dēls – Kristofers Pauls. Tiesa, drīz Andris ģimeni pameta. Otro reizi par Andra sievu kļuva Elīna Straume. Kad drīzumā izjuka arī šī savienība, Kivičs saderinājās ar mūziķi Agnesi Karpoviču. Tiesa, līdz kāzām pāris netika. Visbeidzot trešajā reizē pie altāra Andris veda Madaru Niperi un tas notika 2012.gada Valentīndienā. Šī laulība ilga 7 gadus un ģimenē pasaulē nāca divas meitiņas. No Madaras un meitām Andris aizgāja, kad iepazinās ar Lieni Skulmi. Pagājušajā gadā laulība ar Madaru tika oficiāli šķirta.

Savukārt Lienei Skulmei šīs ir otrās laulības. Pirmajā laulībā ar Ārenu Skulmi Liene laida pasaulē trīs meitas, kuras šobrīd, cik zināms, dzīvo kopā ar savu tēvu.

Spriežot pēc ierakstiem sociālajās vietnēs, Liene tagad ir pieņēmusi jaunā vīra uzvārdu un būs godājama kā Liene Kiviča.

Saistītie raksti

Vienā no video materiāliem, kas ievietots kontā Instagram, kurā redzama Liene skaistā kāzu kleitā ar šampanieša glāzi rokās, fonā dzirdams, kā Andris, ierasti, necenzēti izrunājas, uz ko, spriežot pēc tā, ka video autore ir vedējmāte, viņa norāda viņam: “Andri, tev vairs nesanāks šitā runāt!”. Pie video pati Liene pierakstījusi – “Sorry for the conversation” (angļu valodā – atvainojamies par sarunu).

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.