Foto: LETA

FOTO, VIDEO. TV personība Arnis Krauze atklāj, ka viņam ar Valteru Krauzi nav tikai vienādi uzvārdi: viņus saista daudz tuvākas attiecības 14

Latviešu žurnālists, televīzijas un radio raidījumu vadītājs Arnis Krauze intervijā izdevumam “Santa” atklājis, kādas ir viņa attiecības ar viņa pusbrāli – TV raidījumu un pasākumu vadītāju Valteru Krauzi. Kā izrādās, abiem ir kopīgs tēvs, kurš nu jau ir devies mūžībā. Tiesa, Valters ir audzis audžuģimenē.

Reklāma
Reklāma
Krievija identificē divas “smirdīgas” valstis, kas būtu tās nākamais mērķis 183
Krimināls
Krituši visi antirekordi – savākts 600 000 narkomānu izlietoto šļirču. Atrasta arī traģiskā “narkozombiju” viela 8
Kokteilis
Personības tests: jūsu dzimšanas mēneša zieds atklāj par jums vairāk, nekā spējat iedomāties 17
Lasīt citas ziņas

Kā intervijā stāsta Arnis pirmo reizi ar pusbrāli Valteru tā pa īstam viņš esot saticies, pateicoties “Privātā Dzīve” žurnālistei Evijai Kalnbērzai, kura bijusi diezgan uzstājīga un abus aicinājusi fotografēties, bet Arnis ilgu laiku atteicies. Līdz beidzot žurnāliste zvanījusi atkal un teikusi, ka Valters fotosesijai ar pusbrāli ir piekritis.

“Nu ko tad es vairs cimperlēšos? Bija maza fotosesija, un kopš tās reizes mēs šad un tad satiekamies,” – pastāstījis Arnis.

CITI ŠOBRĪD LASA

Šobrīd pusbrāļu attiecības ir labas: “Nav tā, ka mēs sazvanītos katru nedēļu. Bet pagājušā gada beigās es Valteru uzaicināju uz raidījumu “Laikmeta krustpunktā”, arī Valters vēl nesen piezvanīja un uzaicināja mani piedalīties vasaras koncertā, kurā būšot arī Ance Krauze, – radniecību ar viņu gan vēl pagaidām neesmu atradis.”

Valters Krauze šogad, viesojoties raidījumā “Kad viņas satiekas”, stāstīja par savām sajūtām par bioloģiskajiem vecākiem, kā arī dalījās savā pieredzē par piedošanu viņiem.

Valters visvairāk esot pateicīgs saviem vecākiem – mammas māsai un viņas vīram, kuri Valteru pieņēma brīdī, kad bioloģiskie vecāki no viņa atteicās. Valters tajā laikā gājis vien pirmajā klasē. Līdz tam, savu bērnību viņš pavadīja pie vecmammas Madonā.

“Mani īstie vecāki šobrīd vairs nav, bet man pašam šķiet, ka es ar viņiem visu esmu izrunājis. Varbūt ne reāli aci pret aci, bet emocionāli gan,” – Krauze stāstīja.

“Es nezinu, vai man ir tiesības teikt, ka esmu piedevis, bet varētu teikt, ka esmu to “atlaidis”, jo bērnībā es ļoti daudz viņiem par to pārmetu!” – viņš atzīstas.

Valters Krauze stāsta par piedzīvoto bērnībā:

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.