Publicitātes foto

Gan saimniekošanai, gan atpūtai – viss no koka paletēm! Ideju vācelīte 0

Uzreiz pilnībā aprīkot vasaras namiņu ar visu nepieciešamo nav nemaz tik lēts prieks. Kamēr atrod to, ko patiešām gribas, un sakrāj tam nepieciešamo summu, labu labās pagaidu mēbeles var izgatavot no koka paletēm.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Neticami, bet tava auto marka atklāj par tevi vairāk, nekā spēj iedomāties 64
Bārmeņi atklāj, kurus dzērienus nekad nevajadzētu pasūtīt “pīķa stundās”
TV24
“Ar šo gājienu viņi iešāva sev kājā!” Amerikā bijušais čekas aģents citējis Rajevu savā raidījumā 122
Lasīt citas ziņas

Lietu uzglabāšanai
Apjomīgs šķiroto atkritumu skapis
Ja vien pilsētas mājā būtu pietiekami daudz vietas, šāds skapis lieti noderētu arī tur. Turklāt to itin viegli uzmeistarot prasmīgam saimniekam pašam. Vajadzēs tikai koka paletes, darbarīkus un piemērotu furnitūru – rokturus, eņģes, durtiņu fiksētājus utt. Bet atkritumu tvertnes var izraudzīties pēc attiecīgiem izmēriem un tādas, kādas labāk patīk.

Kurpju plaukts
Lielākai ģimenei arī dārza mājā daudzo apavu novietošana nereti ir problēma – allaž kādas čības, gumijas zābaki vai sporta kurpes mētājas pie ieejas mājā. Plaukti no koka paletēm šo problēmu atrisinās. Atkarībā no apavu daudzuma var izgatavot vienu, divus vai vairākus plauktus, ko pieskrūvē pie sienas – neaizņem arī grīdas platību!

CITI ŠOBRĪD LASA

Saimniecei un saimniekam
Plaukts no paletēm lieti noderēs arī dārza darbos. Uz zemes novietojams, stabils plaukts ar vairākiem nodalījumiem lieliski noder dažādu garšaugu podiņu novietošanai, bet pie sienas stiprināms plaukts piemērots dārza piederumu uzglabāšanai.

Publicitātes foto

Saimniekošanai virtuvē
Āra virtuve
Lieki stāstīt, ka ēšana vienlīdz svarīga gan darba laikā, gan brīvdienās. Tāpēc ne mazāk svarīga vasaras mājā ir arī ērta un kompakta virtuve. Bet virtuves iekārta taču izmaksā veselu kapitālu! Un atkal var izlīdzēties ar paletēm. Te gan būs nepieciešamas galdnieka prasmes, bet uz materiālu toties var krietni ietaupīt. Pavisam ērti šādu kompaktu virtuves zonu lietot kā āra virtuvi vai gril%Parocīgi plaukti
No palešu atlikumiem un tiem pieskaņotiem, melna metāla turekļiem var izveidot pietiekami funkcionālus plauktus virtuves piederumu novietošanai. Īpaši labi izskatīsies kantri stilā ieturētās telpās.

Atpūtai
Izrādās, ka prasmīgi un apņēmīgi cilvēki no paletēm spēj izveidot ne vien nelielu sēdekli vai galdiņu, bet arī plašu dārza dīvānu, funkcionālu ēdamgaldu un pat dārza atpūtas mēbeļu komplektu. Atliek vien pamācīties! Turklāt, aplūkojot idejas, vērts pievērst uzmanību tam, kādā krāsā paletes nokrāsotas un ar kādiem papildu materiāliem un aksesuāriem papildinātas – laukā labi izskatās zeltaini brūnie un pelēkie toņi, bet ar palešu raupjumu labi saskan koši, svītroti vai puķaini audumi. Vasarīgai atpūtai vienmēr papildinājumam noderēs pufīgi spilveni, šūpuļtīkli un gaisīgi aizkari.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.