Publicitātes foto

Gēteborgas festivālā piedāvās 33 seansus… zārkos 0

Pievieno LA.LV

Gēteborgas kinofestivālā, kas sāksies 27. janvārī, notiks 33 neparasti kino seansi, kuros skatītāji tiks ieslēgti zārkos, ziņo “The Hollywood Reporter”.

Auto eksperti nosauc lietotos modeļus, kurus 2026. gadā iesaka pirkt bez riska “iegrābties”
Veselam
Mati kļūst plānāki un izkrīt? Šie 10 pārtikas produkti var palīdzēt pret to cīnīties
Kokteilis
Ja Līgo ballītē satiktos pa vienam no katras zodiaka zīmes – ko kurš darītu? Auns pie ugunskura ierastos pirmais un paliktu pēdējais
Lasīt citas ziņas

Šādā veidā rādīs filmu 2018. gada septembrī uzņemto distopiju “Aniara”, kuras sižets vēsta par kosmosa kuģa pasažieriem, kuribēg no kapitālistiskās iekārtas kraha uz Marsu.

Katrā seansā filmu varēs noskatīties astoņi cilvēki, kuriem tiks piedāvāti ar ekrānu, trauksmes pogu un kondicionieri aprīkoti zārki. Festivāla direktors Jonass Holmbergs uzskata, ka tieši šāda klaustrofobiska skatīšanās pieredze vislabāk nodos filmas vēstījumu par patērētāju sabiedrību.

CITI ŠOBRĪD LASA

Zārku tuvumā atradīsies festivāla darbinieki.

Pievieno LA.LV
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.