Zemgus Girgensons

Girgensona “Sabres” pārtrauc sešu zaudējumu sēriju 0

Latvijas hokejista Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo “Sabres” pirmdien NHL pārtrauca sešu zaudējumu sēriju, savās mājās pēcspēles metienu sērijā ar 3:2 (1:0, 1:0, 0:2, 0:0, 1:0) uzveicot Vašingtonas “Capitals”.

Kāpēc ar gadiem pieaug svars? Kaloriju skaitīšana nepalīdzēs, lūk, kas tev jādara
“Kad sāku rādīt slaidus par Ukrainu, redzēju, ka vairāki skolēni novērsa skatienu…” Pieredzes stāsts par krievvalodīgajiem jauniešiem 264
VIEGLAIS TESTS. Ja nevari atbildēt 100% pareizi uz šiem jautājumiem, tad tu neesi pārāk gudrs

Girgensonam šī gan nebija veiksmīgākā spēle, jo viņš bija laukumā abas reizes, kad pretinieki guva vārtus, nopelnot negatīvu lietderības koeficientu -2.

Uzbrucējs nospēlēja 16 minūtes un 11 sekundes, reizi meta pa “Capitals” vārtiem un izpildīja vienu spēka paņēmienu.

Latvijas hokejists šosezon 69 spēlēs guvis 12 vārtus un veicis septiņas rezultatīvas piespēles, bet viņa lietderības rādītājs ir -1.

Mājiniekus vadībā pirmajā periodā izvirzīja Viktors Ūlofsons, bet otrajā trešdaļā vadību nostiprināja Džeks Aikels.

Trešajā periodā “Capitals” atspēlēšanos un viena punkta izcīnīšanu ar gūtiem vārtiem un rezultatīvu piespēli sekmēja Aleksandrs Ovečkins, viesiem izlīdzinājumu 2:2 panākot 54. minūtē.

Pēcspēles metienos uzvarētāju izdevās noskaidrot vien septītajā metienu sērijā, “Sabres” komandai panākumu nodrošinot Dominikam Kahunam.

Par spēles pirmo zvaigzni tika atzīts “Sabres” vārtsargs Līnuss Ulmarks, kurš atvairīja 33 no 35 metieniem.

“Sabres” ar 68 punktiem 69 spēlēs ieņem vien 14. vietu Austrumu konferencē, ar minimālām izredzēm iekļūt Stenlija kausa izcīņā. Tikmēr “Capitals” ar 90 punktiem ir trešajā vietā konferencē.