sabres.nhl.com

Girgensonam atkal -3, “Sabres” zaudē 0

Zemgus Girgensona pārstāvētā NHL vienība Bufalo “Sabres” jaunā gada pirmajā spēlē izbraukumā ar 1:4 piekāpās Minesotas “Wild”.

Daudzas šo nezina! 15 populārākās sieviešu kļūdas seksā
7 produkti, kurus nedrīkst otrreiz sildīt: tie var nodarīt būtisku kaitējumu veselībai 40
Kadirovam daudz nav atlicis – viņš mirst. Čečenijas līdera nāve var ievilkt Putinu jaunā karā

Latvijas hokejists otro spēli pēc kārtas maču beidza ar negatīvu lietderības koeficientu -3. Girgensons spēli uzsāka aktīvi un pirmajā periodā pret viņu tika nopelnīts noraidījums, bet turpinājums nebija tik veiksmīgs. Kopumā latvietis spēlēja vairāk kā 17 minūtes.

“Wild” izšķirošo pārsvaru guva otrajā periodā, kad iemeta trīs bezatbildes ripas. Mājiniekiem izdevās pārtraukt sešu zaudējumu sēriju.

“Sabres” līgas kopvērtējumā atrodas pēdējā vietā, bet “Wild” ir desmitie Rietumu konferencē.