Zemgus Girgensons pie laukuma apmales cīnās pret “Oilers” hokejistu Jujharu Kairu.

Girgensonam un “Sabres” nepatīkams pēriens Edmontonā 0

Latvijas hokejista Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo “Sabres” komanda pirmdien piedzīvoja nepatīkamu zaudējumu Edmontonā, ar 2:7 (2:3, 0:2, 0:2) atzīstot vietējā “Oilers” pārākumu.

Izrādās, gurķus ar tomātiem nedrīkst ēst kopā! 8 produktu kombinācijas, no kurām labāk izvairīties 37
“Gustavo ir bīstams narciss, bet Rutulis un Patrisha tērētas marionetes!” Ainārs Mielavs velta skarbus vārdus radošajiem kolēģiem 2
“Dzīvības vērtība ir pārspīlēta.” Krievijas valsts televīzijas kanālā krievus aicina izdarīt pašnāvību

Bufalo vienība cieta trešo zaudējumu pēc kārtas un šobrīd jau ir ārpus izslēgšanas spēļu zonas, lai gan novembrī un neilgu brīdi vēl bija visas līgas vadībā. Kritums komandas sniegumā ir acīmredzams, jo pēdējās 14 spēlēs ir piedzīvoti desmit zaudējumi.

Girgensons pirmdien spēlēja 12 minūtes un 48 sekundes, arī minūti un 24 sekundes vairākumā, izdarīja divus spēka paņēmienus, pārtvēra vienu piespēli un tika pie negatīva lietderības koeficienta -1. Viņš šosezon 39 spēlēs guvis trīs vārtus, septiņas reizes asistējis partneriem un ticis pie negatīva lietderības koeficienta -3.

Par spēles pirmo zvaigzni tika atzīts “Oilers” uzbrucējs Zeks Kesians, kurš tāpat kā Milans Lučičs iemeta pa divām ripām “Sabres” vārtos, bet Edmontonas kluba vārtsargs Miko Koskinens atvairīja 41 metienu.

Bufalo jau spēles pirmajā minūtē pēc Keisija Mitelstada metiena atklāja rezultātu, taču vēl pēc trim ar pusi minūtēm jau zaudēja ar 1:3.

Ar 52 punktiem 46 spēlēs “Sabres” komanda Austrumu konferences kopvērtējumā ieņem devīto vietu, no astotās pozīcijas atpaliekot par diviem punktiem.