Zemgus Girgensons pie pretinieku vārtiem.

Latvijas hokejists Zemgus Girgensons sestdien NHL spēlē izcēlās ar rezultatīvu piespēli, bet viņa pārstāvētā Bufalo “Sabres” savā laukumā ar 3:5 atzina Tampabejas “Lightning” pārākumu.

“To bezjēdzīgo brīvdienu 1. maijā sen bija laiks izbeigt.” Sociālo tīklu lietotāju viedokļi par 1.maiju kā oficiālu brīvdienu
Norvēģijā ir pilsēta, kuras iedzīvotājiem jau vairāk nekā 70 gadus ir aizliegts nomirt. Nežēlīgs liktenis sagaida tos, kuri saslimuši 30
VIDEO. “Divas mašīnas pašvaldības policijas atbrauca” – Ogrē slēgts bērnu izveidotais dzērienu veikals

Girgensons pirmā perioda pēdējās sekundēs labi nospēlēja aizsardzībā un ātri devās pretuzbrukumā, piespēlēja Teidžam Tomsonam, kurš ieraidīja ripu vārtos, izvirzot komandu vadībā ar 2:1 (video šī epizode no 1:15 minūtes) Zemgus spēlēja 14:04 minūtes, reizi meta pa vārtiem, izpildīja trīs spēka paņēmienus, un spēli noslēdza ar neitrālu lietderības koeficientu.

Vēl mača 46. minūtē “Sabres” panāca 3:2, bet beigas labāk aizvadīja viesi, izcīnot uzvaru. Ņikita Kučerovs to sekmēja ar 1+2.

Zemgum Girgensonam šosezon 38 spēlēs ir desmit rezultativitātes punkti (3+10). Bufalo vienība Austrumu konferencē noslīdējusi uz devīto vietu, bet Tampabeja ir pārliecinoša līgas līdere.

Tikmēr īpaša spēle bija Rūdolfam Balceram, jo Otavas “Senators” tikās ar Sanhosē “Sharks”, kuras sistēmā līdz šai sezonai spēlēja liepājnieks un vasarā tika aizmainīts uz Otavu. Balcers bija trešajā uzbrucēju virknējumā un laukumā pavadīja 13:23 minūtes, kas ir viņa rekordlaiks, trīs reizes meta pa vārtiem un nopelnīja neitrālu lietderību, komandai ciešot zaudējumu ar 1:4.  Rūdolfam šis bija piektais mačs NHL, viņa rēķinā ir vārti un rezultatīva piespēle.

“Senators” Austrumu konferencē atrodas priekšpēdējā, 15. vietā, bet “Sharks” ir vicelīdere rietumos.