Zemgus Girgensons cenšas pārspēt Monreālas “Canadiens” vārtsargu Anti Niemi.

Girgensonam uzticas, Bufalo “Sabres” uzvar 0

Latvijas hokejists Zemgus Girgensons ceturtdien atkal tika pie liela spēles laika, bet viņa pārstāvētā Bufalo “Sabres” komanda NHL čempionāta mačā nodemonstrēja raksturu un izcīnīja trešo uzvaru pēc kārtas.

Daudzas šo nezina! 15 populārākās sieviešu kļūdas seksā
7 produkti, kurus nedrīkst otrreiz sildīt: tie var nodarīt būtisku kaitējumu veselībai 40
Kadirovam daudz nav atlicis – viņš mirst. Čečenijas līdera nāve var ievilkt Putinu jaunā karā

“Sabres” mājās ar rezultātu 4:3 pārspēja Monreālas “Canadiens”, uzvaras ripu iemetot vien minūti pirms pamatlaika beigām.

Girgensons mačam tika pieteikts kā ceturtās maiņas uzbrucējs, taču laukumā pavadīja 16 minūtes un 37 sekundes, kas bija trešais ilgākais laiks starp “Sabres” uzbrucējiem. Latvietis divas reizes meta pa vārtiem un bloķēja divus pretinieku raidījumus, spēli noslēdzot ar neitrālu lietderības rādītāju.

“Sabres” galvenais treneris Fils Hauslijs pēdējā laikā daudz uzticas Girgensonam, viņu parasti laukumā laižot arī galvenajā mazākuma brigādē, šoreiz Zemgum nevienādos sastāvos nospēlējot divas ar pusi minūtes.

Bufalo komanda trīs reizes šajā mačā bija iedzinējos ar vienu vārtu starpību, taču ikreiz panāca neizšķirtu, bet 61 sekundi pirms pamatlaika beigām uzvaras ripu vairākumā iemeta Kails Okposo. Rezultatīvu spēli aizvadīja arī uzbrucējs Džefs Skiners, kurš trīs reizes asistēja partneriem, bet divus vārtus mājiniekiem guva Džeisons Pominvils.

Tikmēr “Canadiens” komandā divas reizes izcēlās Makss Domi, kurš ir savulaik slavenā albāņu izcelsmes kanādieša Taja Domi dēls.

“Sabres” sezonas sākums nav peļams, jo desmit spēlēs izcīnītas sešas uzvaras, kas ar 12 punktiem ļauj ieņemt sesto vietu Austrumu konferencē. Līderēm Toronto “Maple Leafs” un Bostonas “Bruins” ir tikai par diviem punktiem vairāk.

Girgensons šosezon desmit spēlēs ir izcēlies ar trim rezultatīvām piespēlēm, taču joprojām nav guvis vārtus.