Zemgus Girgensons darbībā.

Girgensonam piespēle, “Sabres” atspēlē divu vārtu deficītu un uzvar Anaheimā 0

Latvijas hokejists Zemgus Girgensons svētdien nopelnīja punktu par piespēli, palīdzot Bufalo “Sabres” NHL spēlē ar 4:2 uzvarēt Anaheimas “Ducks”.

Ja tavas mājas numurā ir kāds no šiem 3 cipariem, tev ir potenciāls sasniegt visu, ko sirds kāro 15
Cilvēkstāsts
“Man draudēja publiski, ka mani izkropļos” – saimniecības “Jaunapšenieki” saimniece Agnese par nievām un ļaunumu, ar ko sastopas ikdienā 133
TESTS prātvēderiem: ja zini atbildes uz vismaz 8 jautājumiem, tev ir pārsteidzoši attīstīts intelekts

Zemgus asistēja Patrikam Berglundam, kurš 17 sekundes pirms mača beigām raidīja ripu tukšos sāncenšu vārtos, uzstādot galarezultātu. Latviešu uzbrucējs spēlēja 13:55 minūtes, divreiz meta pa vārtiem, izpildīja vienu spēka paņēmienu un nopelnīja pozitīvu lietderības koeficientu +1.

“Sabres” mača gaitā nonāca iedzinējos ar 0:2, tomēr sākot ar otrā perioda beigu daļu Kails Okopozo, Džefs Skiners, Rasmus Ristolainens un Berglunds nodrošināja komandai uzvaru otrajā spēlē pēc kārtas. Sezonas deviņos mačos Girgensons iekrājis trīs rezultatīvas piespēles un pozitīvu lietderību +1, bet “Sabres” pacēlās uz piekto vietu Austrumu konferencē. Tikmēr “Ducks” ir ceturtā austrumos.