Foto: Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests/Facebook.com

Glābēji palīdz tikt galā ar bebru, kurš okupējis suņubūdu 0

Pievieno LA.LV

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) kādam cilvēkam palīdzējis tikt galā ar bebru, kurš bija ieņēmis suņubūdu un divas dienas nelīda no tās laukā.

Kokteilis
cilvēks pats var zināt, ka viņam “uzlikta ļaunā acs”? Piecas pazīmes, kurām ezotēriķi piešķir lielu nozīmi
Kokteilis
Daži cilvēki lasa domas, bet citi – nākotni: kāds slepenais spēks piemīt jūsu zodiaka zīmei? 4
Lietuvā izsludina valsts mēroga ārkārtējo situāciju
Lasīt citas ziņas

Kā aģentūru LETA informēja VUGD, šis neikdienišķais glābšanas darbs veikts Olaines novadā. Izmantojot dzīvnieku ķeršanai paredzēto cilpu, glābēji suņubūdā iemitinājušos bebru noķēruši un palaiduši brīvībā netālu esošajā grāvī.

Kā ziņots, aizvadītajā diennaktī VUGD kopumā veicis 25 glābšanas darbus, no tiem sešus novados, desmit Rīgā, bet deviņus citās pilsētās.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.