Medības
Pieredze

Globālās pandēmijas dēļ atceļ mednieku festivālu “Minhauzens”0

Foto: Indulis Burka

Autors: Latvijas Mednieku asociācija

Paziņojums

Mīļie mednieki,
Minhauzens cer, ka Jums, Jūsu ģimenei un tuvākajiem šajā grūtajā laikā klājas labi un ar veselību viss ir kārtībā! Laiks rit vēja spārniem, šķiet, vēl pavisam nesen svinējām lielākos mednieku svētkus “Minhauzens 2019”, un jāsaka, ka tie bija nudien grandiozi, sirsnīgi, piedzīvojumiem un emocijām bagāti.

Šobrīd diemžēl nākas atzīt, ka arī mednieku festivāls “Minhauzens” globālās pandēmijas dēļ nenotiks šī gada 31. jūlijā un 1. augustā.

Minhauzens atklāj, ka šī paziņojuma rakstīšana ir grūtākais, ko nācies darīt festivāla 21 gada pastāvēšanas laikā, jo mums jāpaziņo, ka 2020. gada vasara būs bez ierastajiem mednieku svētkiem un festivāls tiek pārcelts uz 2021. gadu.

Kā uzsver mednieku festivāla “Minhauzens” organizatori, festivāls nevar notikt mākslinieku, mūziķu, visa tehniskā personāla, bet, pats galvenais – festivālu apmeklētāju veselības drošības dēļ.

Festivāls ik gadu medniekiem sniedz lielisku iespēju vienuviet satikt līdzīgi domājošos, draugus, būt starp savējiem kuplā pulkā un izjust mednieku garu – jautrību, draudzību, piedzīvojumu garu un azartu – tas ir galvenais iemesls, kāpēc šajā situācijā nav iespējams organizēt lielākos mednieku svētkus.

Organizatori arī atgādina, ka tieši šī iemesla dēļ nav iespējams disciplīnas un citus pasākumus organizēt attālināti, jo tas nekādā ziņā neaizstās to sajūtu, ko rada mednieku festivāla “Minhauzens” piedzīvošana klātienē.

Diemžēl pārvietošanās un pulcēšanās ierobežojumu dēļ arī mēs esam to festivālu sarakstā, kam nākas rakstīt atcelšanas paziņojumus mūsu visu veselības un drošības labā.

Šīs vasaras plānotais mednieku festivāls “Minhauzens” mums visiem bija ļoti īpašs. Šogad kuplo mednieku saimi plānojām uzņemt vienā no skaistākajām vietām Vidzemē.

Mums izdevās izveidot lielisku mākslinieku programmu, tāpat jau bijām sākuši plānot disciplīnas un paredzējām, ka tās īpaši aizraujošas.

Taču šajā situācijā, kad tik daudz neskaidrību un bažu, varam apsolīt, ka darīsim visu, lai šī gada programmu varētu lielā mērā pārcelt uz nākamo festivālu.

Atgādinām un informējam, ka mednieku festivāls “Minhauzens” šogad bija plānots 31. jūlijā un 1. augustā Dikļu pils teritorijā.

Kā iecerēts bija tika plānotas 13 aizraujošas sacensību discipīnas, suņu paraugdemonstrēumi, Dāmu mednieču kluba organizētā radošā darbnīca, Staltbriežu piebaurotāju čempionāts.

Saistītie raksti

Kā galvenie mākslinieki bija plānoti grupa “Dakota”, grupa “The Originals”, “Riga Reggae” un jauniešu grupa “BEKARS”.

Ikvienam mūsu ilkgadējam festivāla dalībniekam, draugiem un atbalstītājiem šajā saspringtajā laikā novēlam stipru veselību, kā arī ceram, ka situācija pasaulē jau pavisam drīz uzlabosies, lai varam tikties mednieku festivālā “Minhauzes” 2021!

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.
IB
Indulis Burka
Medības
Jautā lasītājs: vai bērnam drīkst ļaut fotografēties ar ieroci rokā? 1
5. Maijs, 2020
LD
Linda Dombrovska
Medības
Mans suns ir sapinies auklā un nekur vairs netiek jeb spiningošanas iesācēja dienasgrāmata
5. Maijs, 2020
MK
Mārtiņš Kalaus
Medības
Makšķernieku 1.maija parāde var sākties!
1. Maijs, 2020

Lasītākie

LE
LETA
Latvijā
Premjers Kariņš paziņo, no kā būs atkarīga ierobežojumu mīkstināšana pēc 9.jūnija 1
12 stundas
LE
LETA
Latvijā
Cilvēki tiek sodīti un atstāti bez ienākumiem. Opozīcija kritizē koalīciju 6
9 stundas
LA
LA.LV
Latvijā
Par pārkāpumiem novadu reformas kampaņā soda ierēdni. Ministrs Pūce komentē
7 stundas
LA
LA.LV
Latvijā
Iedzīvotāji pasaka, ko domā par Kučinska solījumiem. Kučinskis atbildi parādā nepaliek 1
10 stundas
LE
LETA
Kultūra
Austrija pašnodarbinātajiem māksliniekiem maksās 1000 eiro ikmēneša pabalstu
5 stundas