Ilustratīvs attēls
Ilustratīvs attēls
Foto: Gatis Dieziņš/LETA

Graudkopības uzņēmumam “PS Līdums” pērn apgrozījuma kritums 0

Pievieno LA.LV

Graudkopības uzņēmums “PS Līdums” pagājušajā gadā strādāja ar 3,316 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 17,9% mazāk nekā gadu iepriekš, savukārt peļņa samazinājās par 34,7% un bija 524 538 eiro, liecina informācija “Firmas.lv”.

Veselam
Kardiologs nosaucis dzērienu, no kura vajadzētu atteikties ikvienam – tas var nopietni kaitēt sirdij
Dārzs
Dārzā burtiski ņudzēs ērces – no kāda populāra košumkrūma labāk atteikties?
Kadirovs ievelk asti starp kājām un pamatīgi nodod krievus
Lasīt citas ziņas

Uzņēmuma gada pārskata vadības ziņojumā minēts, ka “PS Līdums” apgrozījuma samazinājuma pamatā ir objektīvu apstākļu kopums – pērn kompānija ievāca mazāku graudaugu kopražu un uzņēmumam rudenī to visu arī neizdevās realizēt, daļai paliekot krājumos. Līdz ar graudu kopievākuma samazinājumu 2018.gadā saruka arī kompānijas sniegto pakalpojumu apmērs, kas negatīvi ietekmēja apgrozījumu.

Tāpat vadības ziņojumā skaidrots, ka uzņēmuma peļņa samazinājās saistībā ar to, ka būtiski saruka pārējās saimnieciskās darbības ieņēmumi galvenokārt no pamatlīdzekļu realizācijas.

CITI ŠOBRĪD LASA

Pērn “PS Līdums” turpināja audzēt arī lauku pupas 1116,5 hektāru platībā.

2017.gadā “PS Līdums” strādāja ar 4,037 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 8,9% vairāk nekā gadu iepriekš, savukārt kompānijas peļņa pieauga par 63,9% – līdz 803 424 eiro.

“PS Līdums” ir reģistrēts 1999.gadā, un tās pamatkapitāls ir 355 712 eiro. Kompānijas darbības veids ir lauksaimnieciskā ražošana – graudu, salmu, rapšu, pupu un zālāju – audzēšana, kā arī lauksaimniecības tehnikas un graudu pirmapstrādes pakalpojumu sniegšana. Uzņēmuma vienīgā īpašniece ir Inese Karlova.

Pievieno LA.LV
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.