Foto: TImurs Subhankulovs

Grib būtiski palielināt sodus autovadītājiem 2

Valsts policija (VP) rosinās diskusiju par iespēju būtiski palielināt sodus autovadītājiem par bīstamajiem manevriem, kas saistīti, piemēram, ar apdzīšanu vietās, kur tas ir aizliegts, un nereti noved pie frontālajām sadursmēm ar smagām sekām, šorīt LTV raidījumā “Rīta Panorāmā” sacīja VP pārstāvis Juris Jančevskis.

Reklāma
Reklāma
“Piedošanu, bet šis ir reāli smieklīgi!” Sieviete “Pepco” iegādājusies dēlam bikses, taču vien vēlāk pamanījusi, ka tām ir dīvains defekts 13
Mājas
7 priekšmeti, ko saskaņā ar fen šui nevajadzētu turēt guļamistabā – tie var ietekmēt emocionālo labsajūtu
Kokteilis
ZEMAPZIŅAS TESTS. Izvēlies vienu kārti un saņem vēstījumu, kas tev jāapdomā jau šajā mirklī
Lasīt citas ziņas
Viņš norādīja, ka šobrīd sodi par bīstamajiem manevriem atkarībā no situācijas ir no 45 līdz 85 eiro.

Policija uzskata, ka sods par bīstama manevra veikšanu būtu būtiski jāpalielina, lai autovadītājam būtu bijība un atbildība par rīcību, kas nopietni apdraud citus ceļu satiksmes dalībniekus

CITI ŠOBRĪD LASA

Kopumā negadījumu skaits šogad ir samazinājies, arī cietušo skaits samazinājies, taču palielinājies bojāgājušo skaits. Analizējot situāciju, noskaidrojies, ka traģiskie negadījumi bieži vien notikuši autovadītāja neuzmanības vai aizliegtu manevru dēļ.

Plašāk LTV video:

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.