foto: lightning.nhl.com

Gudļevskim trešās zvaigznes gods NHL pārbaudes spēlē 0

Tampabejas “Lightning” ceturtdien NHL pirmssezonas pārbaudes spēlē ar Kristeru Gudļevski vārtos izbraukumā ar 0:1 piekāpās Nešvilas “Predators”.

Kokteilis
FOTO. Dzemdībās nošķirti dvīņi? Atklāts, ka mūsu Saeimā strādā divi pilnīgi identiski deputāti
TV24
Eiropas Padome beidzot pieņem likumu, kas būs milzīgi sāpīgs trieciens Krievijai
TV24
Eksperts brīdina: Tā ir situācija, no kuras mēs neizvairīsimies. Latvijā, iespējams, sāks dedzināt atkritumus
Lasīt citas ziņas

Gudļevskis atvairīja 31 no 32 metieniem un tika atzīts par mača trešo zvaigzni. Vienīgo reizi viņš kapitulēja mača ceturtajā minūtē pēc “Predators” uzbrucēja Filipa Forsberga metiena, bet turpinājumā darbojās nevainojami.

“Lightning” aizvadīs vēl četras pārbaudes spēles, bet sezonu atklās 9.oktobrī savā laukumā pret Floridas “Panthers”.

CITI ŠOBRĪD LASA

Vankūveras “Canucks” bez Ronalda Ķēniņa izbraukumā ar 3:1 (0:0, 2:1, 1:0) pieveica Kalgari “Flames”. Arī Vankūverai vēl priekšā četras pārbaudes spēles.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.