Gulbis iekļūst Delrejbīčas turnīra ceturtdaļfinālā 0

Latvijas labākais tenisists Ernests Gulbis Delrejbīčas “ATP World Tour 250” sērijas turnīra otrās kārtas mačā trešdien ar rezultātu 6-7 (6:8), 6-1, 6-3 uzvarēja beļģi Stīvu Darsisu, iekļūstot ceturtdaļfinālā.

Ja tavas mājas numurā ir kāds no šiem 3 skaitļiem, tev ir potenciāls sasniegt visu, ko sirds kāro
Cilvēkstāsts
“Man draudēja publiski, ka mani izkropļos” – saimniecības “Jaunapšenieki” saimniece Agnese par nievām un ļaunumu, ar ko sastopas ikdienā 58
TESTS prātvēderiem: ja zini atbildes uz vismaz 8 jautājumiem, tev ir pārsteidzoši attīstīts intelekts

Pirmā seta ceturtajā geimā Gulbim izdevās lauzt pretinieka servi un izvirzīties vadībā ar 3-1, taču septītajā geimā ar breiku atbildēja jau Darsiss, bet nākamajā geimā beļģis spēja panākt neizšķirtu 4-4. Turpinājumā cīņa bija līdzīga un uzvarēja servētāji, bet 11.geimā Gulbim bija setbumba, tomēr Darsiss to atspēlēja un uzvarētāja noteikšanai bija jāspēlē taibreiks.

Papildgeima sākumā sekmīgāk spēlēja Gulbis, kurš ieguva vadību ar 5:3, tomēr Darsiss uzvarēja nākamajās trijās izspēlēs pēc kārtas, pārņemot vadību ar 6:5. Šo setbumbu latvietim vēl izdevās atspēlēt, taču pēc tam Beļģijas tenisists guva divus punktus pēc kārtas, kas viņam ļāva uzvarēt pirmo setu.

Otro setu Gulbis aizvadīja ļoti pārliecinoši. Latvietis pretinieka servi lauza trešajā, piektajā un septītajā geimā, bet Darsiss vienīgo punktu izcīnīja pašā seta sākumā.

Trešā seta sākumā cīņa ritēja līdzīgi, bet sestajā geimā Gulbim izdevās lauzt pretinieka servi, kas ļāva izvirzīties vadībā ar 4-2. Nākamajos geimos uzvarēja servētāji, bet devītajā geimā, servējot latvietim, Gulbis uzvarēja pirmajās divās izspēlēs, panākot 30:0, tomēr Darsiss spēja izlīdzināt rezultātu. Pēc tam Latvijas tenisistam bija arī mačbumba, ko beļģis atspēlēja, bet ar otro mačumbu Gulbim tomēr izdevās noslēgt cīņu savā labā.

Par otrās kārtas pārvarēšanu Gulbis ticis pie 45 ATP vienspēļu ranga punktiem.

ATP pasaules rangā Gulbis patlaban ieņem 78.vietu, bet Darsiss pašlaik atrodas 68.pozīcijā.

Abi tenisisti līdz šim savā starpā nebija tikušies.