EPA/LETA

Gulbis Meksikā turpina uzvarēt un iekļūst ceturtdaļfinālā 0

Pievieno LA.LV

Latvijas labākais tenisists Ernests Gulbis trešdien Akapulko “ATP World Tour 500” sērijas turnīra Meksikā vienspēļu sacensību otrās kārtas mačā ar rezultātu 6-1, 3-6, 7-6 (7:5) uzvarēja Dāvidu Gofēnu no Beļģijas.

Patiesība nākusi klajā: Marks Rite paver priekškaru vienam no Eiropas noslēpumiem par karu Ukrainā
Veselam
Brīdinājuma pazīmes: ārsti identificējuši 4 miega problēmas, kas var liecināt par demences attīstību
Lietuvā strauji izplatās nelāga slimība: pats biedējošākais – nav zināms, kā saslimušie inficējās
Lasīt citas ziņas

Latvietim tā bija sestā uzvara pēc kārtas, kas ļāvusi jau trešajā turnīrā pēc kārtas sasniegt ceturtdaļfinālu.

Pirmajā setā Gulbis pretinieka servi lauza ceturtajā un sestajā geimā, bet otrajā setā atspēlēja vienu breikbumbu un tādējādi guva pārliecinošu panākumu. Savukārt otrajā setā graujošs ievads padevās Gofēnam, kurš divreiz lauza Gulbja servi un panāca 4-0 savā labā. Lai arī nākamajā geimā latvietis vienu breiku atguva, vēlāk viņš astotajā geimā neizmantoja vienu breikbumbu un bija spiests atzīt pretinieka pārākumu.

CITI ŠOBRĪD LASA

Savu servi Gulbis bija nosargājis iepriekšējos četros mačos pēc kārtas.

Izšķirošā seta ievadā pirmajos divos geimos abi tenisisti neizmantoja pa trim breikbumbām, bet tālāk cīņa risinājās bez iespējām kādam lauzt sāncenša servi. Vēl 12.geimā Gulbis pie Gofēna serves neizmantoja divas mačbumbas, taču neizmantoto atguva taibreikā, kad pēc ļoti līdzvērtīgas cīņas bija pārāks pēdējās divās izspēlēs un tādējādi nodrošināja uzvaru.

Gulbis, kurš šonedēļ pirmo reizi karjerā ielauzies pasaules ranga labāko divdesmitniekā un ieņem 18.vietu, sacensībās izlikts ar septīto numuru. Tikmēr 23 gadus vecais Gofēns pašlaik ir pasaules 107.rakete, bet dalību turnīrā viņš sāka vēl no kvalifikācijas sacensībām.

Abi sportisti iepriekš savā starpā nebija tikušies.

Pirms tam pirmajā kārtā Gulbis ar rezultātu 6-1, 6-1 sagrāva Jensunu Lu no Taivānas, svinot pārliecinošāko uzvaru oficiālos mačos šosezon. Savukārt beļģis pirmajā kārtā ar 6-4, 2-6, 6-4 uzvarēja poli Lukašu Kubotu.

Par otrās kārtas pārvarēšanu latvietis nopelnījis 90 ATP ranga punktus.

Gulbis ceturtdaļfinālā tiksies ar bulgāru Grigoru Dimitrovu, kurš izlikts ar ceturto numuru.

Pievieno LA.LV
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.