Lūiss Hamiltons

Hamiltons izcīna uzvaru F-1 tūkstošajās sacīkstēs 0

Britu pilots Lūiss Hamiltons no “Mercedes” vienības svētdien izcīnīja uzvaru Pirmās formulas (F-1) pasaules čempionāta trešajā posmā – Ķīnas “Grand Prix”, kas prestižajā seriālā bija 1000.sacīkstes vēsturē.

Šoreiz “šefs” ir pielaidis kolosālu kļūdu. Vai Krievijas elite patiesībā gaida Putina nāvi? 41
Jau rīt Krievijas raķetes var lidot uz jebkuru valsti. Zelenskis par iespējamiem draudiem Eiropai 188

Hamiltonam šī bija otrā uzvara sezonā un 75. karjerā.

Hamiltons jau pašā startā apsteidza savu komandas biedru Valteri Botasu no Somijas, kurš sestdien uzvarēja kvalifikācijā un sacensības sāka no “pole-position”. Brits savam komandas biedram vadības grožus neatdeva visu sacīksti un izcīnīja uzvaru.

Tikmēr trešais finišēja vācietis Sebastjans Fetels no “Ferrari”, ceturtais bija nīderlandietis Makss Verstapens no “Red Bull”, bet tālāk sekoja viņu komandas biedri Šarls Leklērs no Monako un Pjērs Gaslī no Francijas.

Sezonas pirmajā posmā uzvaru izcīnīja Botass, bet otrajā pārāks bija Hamiltons. Pēc trim posmiem līderpozīcijā ar 68 punktiem ir Hamiltons, kuram ar 62 punktiem seko Botass.