Horoskopi un mistika
Horoskopi

Gribēsies visu šeit un tagad! Horoskopi no 28. oktobra līdz 3. novembrim0

Foto: Pixabay

Auns

Viņš grib visu šeit un tagad. Diemžēl nekas tik ātri nenotiek, un tas viņu padara vai traku. Labāk būtu, ja viņš rīkotos apdomīgāk – pilnīgi iespējams, ka daudz kas no tā, ko viņš sadomājis, nemaz nav vajadzīgs.

Vērsis

Arī viņš grib visu un uzreiz un tādēļ gatavs iet cauri sienām. Tas ne vienmēr izdodas. Labāk gan būtu, ja viņš nesteigtos, visu apdomātu un tad saprastu, ka tajās sienās ir arī durvis vai arī viņam tas, kas aiz ir tām, nemaz nav vajadzīgs.

Dvīņi

Ja viņš ieklausīsies sevī, nav izslēgts, ka nonāks pie kādas visai vērtīgas atziņas. Ja pavadīs laiku sarunās, uzzinās daudz jauna un arī citi, nav izslēgts, no viņa daudz ko uzzinās.

Vēzis

Planētas veicina saskaņu ar visiem, kas apkārt, un iekļaušanos apkārt notiekošajā. Ja apkārt nenotiek nekas viņa ievērības cienīgs, šis ir īstais laiks, lai sāktu ko jaunu un rosinātu tajā piedalīties arī apkārtējos.

Lauva

Intuīcija spēcīgāka nekā parasti, un tas ļauj izdomāt ko tādu, kas nevienam līdz šim nav ienācis prātā, un atbilst visu vēlmēm un nodomiem. Īstais laiks būt līderim, taču pārlieka steiga nebūs derīga.

Jaunava

Zvaigznes sola veiksmi gandrīz vai visā. Ietekme uz apkārtējiem, šarms un spēja modināt simpātijas lielākas nekā parasti, un tas dos iespēju gan atrast palīgus, gan brīvajā laikā atrasties jaukā un patīkamā sabiedrībā.

Svari

Viņi nav līdzsvarā, vēlas panākt visu par katru cenu un nekavējoties, tāpēc iespējama gan pārpūle, gan nervu sistēmas traucējumi, gan nevajadzīgi konflikti. Vajadzētu nomierināties, apdomāties un sastādīt reālistisku rīcības plānu.

Skorpions

Arī viņš darītu labi, ja tik ļoti nesteigtos un sastādītu izpildāmu rīcības plānu. Daudz kas būs panākams ar diplomātiju un spēju nesteidzināt notikumus. Un ievērot pastāvošos noteikumus!

Strēlnieks

Šonedēļ viņš labi iekļausies jebkurā sabiedrībā, un tas dos iespēju gan rast palīgus viņa darbiem, gan negarlaikoties brīvajā laikā, gūt draugus un domubiedrus. Arī mājās valdīs saskaņa.

Mežāzis

Piemērots laiks ilgtermiņa plānu izstrādei un turpināt iesākto, taču šonedēļ paveiktā augļi būs gaidāmi tikai pēc ilgāka laika. Vienmēr nepieciešams saglabāt mieru.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Arī viņam vajadzētu mierīgi turpināt iesākto un bruņoties ar pacietību. Diemžēl daļai no viņiem tas ne visai izdodas, un nav izslēgti ne konflikti, ne nepatikšanas, ne pat materiālie zaudējumi.

Zivis

Ja vien viņas spētu vairāk koncentrēties uz galveno un neizšķiest spēkus sīkumos, panākumi būtu nodrošināti. Par nelaimi, tas ne visai izdodas un viņas vēl vēlas, lai viss viņu paveiktais atbilstu ideālam. Rezultātā gan kavēti termiņi, gan neizpildīti solījumi.

LA.lv
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Vajadzētu ieslēgt energotaupīšanas slēdzi un glābt savu veselību! Horoskopi 15.janvārim
3 dienas
LK
Linda Krāģe
Horoskopi un mistika
Svarīgi plānot savu laiku un gudri sadalīt enerģijas rezerves! Horoskopi no 14. līdz 19. janvārim
3 dienas
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Jo vairāk tu izdarīsi tā, kā tu pats to vēlies, jo labāk jutīsies! Horoskopi 14.janvārim
4 dienas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

LE
LETA
Latvijā
Krūmiņam un Raitumam piemēro kopumā 86 000 eiro sodu lietā par ZZS un “No sirds Latvijai” nelikumīgu finansēšanu
11 stundas
LE
LETA
Pasaulē
Eiroskeptiķi vēlas, lai Bigbens iezvana breksitu
8 stundas
LE
LETA
Latvijā
Ģenerālprokuratūra par Misānes lietu: Latvijas pilsoņu tiesību aizstāvēšanai nevar tikt izmantoti nelikumīgi līdzekļi 2
10 stundas
LE
LETA/LA.LV
Sports
Latvijas izlasē uzspēlējušais Tobers pārceļas uz Polijas čempionātu
8 stundas
LE
LETA
Pasaulē
Ukrainas prezidents atsakās pieņemt Hončaruka atlūgumu
8 stundas