Horoskopi un mistika
Horoskopi

Var būt sajūta, ka pati dzīve ir pret tevi! Horoskopi no 24. oktobra līdz 6. novembrim0

Foto: Pexels

Auns

Aunam saspringts laiks. Būs jūtams enerģijas apsīkums, tāpēc Aunu kaitinās viss, kas nesaskanēs ar viņa plāniem. Šajā situācijā uzbrukums nav labākā sevis aizstāvēšanas taktika, jo tā var sabojāt attiecības ar līdzcilvēkiem uz ilgu laiku. Jācenšas dienas darbus plānot tā, lai tie mijas ar nelielām atpūtas pauzēm. Pārdomāti jāplāno pirkumi, jo ne viss, ko gribas nopirkt, ir arī vajadzīgs. Svarīgi ir pietiekami labi izgulēties.

Vērsis

Vērsim veiksmīgs periods, kad iespējams realizēt savus plānus un nodomus. Laiks piemērots aktīvai darbībai. To, ko var izdarīt tagad, nav ieteicams atlikt uz vēlāku laiku, jo situācija drīz mainīsies un pieaugs spriedze. Tie, kam darbi rit savu gaitu, var doties ceļojumā, apmeklēt pasākumus redzesloka paplašināšanai un izklaides pasākumus. Nav ieteicams uzsākt jaunas attiecības.

Dvīņi

Dvīņiem jāpievēršas tiešajiem darba pienākumiem, jo ir iespēja labi nopelnīt un uzlabot savu finansiālo stāvokli. Tie, kuri dzīvē peldēs pa straumei, tiks izmesti krastā un riskē palikt bez darba un ienākumiem. Nedrīkst paļauties, ka viss notiks pats no sevis, ir jāiet un jārīkojas. Jāseko principam”Klauvē, un tev tiks atvērtas durvis, lūdz, un tev tiks dots”. Jāizvairās no alkohola un citu apreibinošu vielu lietošanas.

Vēzis

Vēzim būs sajūta, ka pati dzīve ir pret viņu. Lai ko darītu, viss nāks ar lielu piepūli. Iespējami sarežģījumi ar transporta līdzekļiem vai gados jauniem cilvēkiem. Tā kā šobrīd Vēzis nav situācijas noteicējs, tad jācenšas saglabāt mieru un pieņemt situāciju, kāda tā ir. Jāklausa savai intuīcijai. Lai mazinātu drūmo noskaņojumu, ieteicams sevi palutināt ar patīkamām lietām: pirts, masāžas vai SPA apmeklējumu.

Lauva

Lauvai labvēlīgi apstākļi darba vides uzlabošanai un transporta līdzekļu pirkšanai vai pārdošanai. Pārējās jomās dzīve ritēs savu gaitu. Ieteicams vairāk laika pavadīt kopā ar ģimeni vai apciemot radiniekus. Piemērots laiks, lai sakārtotu un nostiprinātu savu veselību. Atcerēsimies, ka pastaigas svaigā gaisā, uzturēšanās labi vēdinātās telpās, sabalansēts uzturs un pietiekami daudz stundu miegam ir veselības pamats.

Jaunava

Jaunavai jābeidz sapņot ar vaļējām acīm, beidzot jāsaliek pa plauktiņiem savas prioritātes un jāvirzās uz nosprausto mērķi. Šajā laikā svarīgi ir izdarīt to, kas noteikti jāizdara, jo vēlāk tam nebūs laika. Jārēķinās ar savām iespējām, jo citi var neattaisnot uz viņiem liktās cerības. Lai būtu vieglāk tikt galā ar dzīves izaicinājumiem, jācenšas nolikt malā emocijas un jādomā racionāli.

Svari

Svariem būs jāpadomā par iespējām kaut ko mainīt pašos dzīves pamatos, jo dažas lietas jau kļuvušas nevajadzīgas vai apgrūtinošas. Jaunas idejas un lietas spēj pelēkajai ikdienai piešķirt krāsas. Piemērots laiks interjera nomaiņai, garderobes atjaunošanai un kultūras pasākumu apmeklēšanai. Šajā laikā nav ieteicams veikt kardinālas pārmaiņas darbā un slēgt līgumus. Jāizvairās no steigas un jāstiprina imūnsistēma.

Skorpions

Skorpions izjutīs nogurumu, tāpēc savos izteicienos kļūs sarkastiskāks un dzēlīgāks. Tomēr der atcerēties teicienu “Ko sēsi, to pļausi” un apvaldīt vēlmi teikt to, ko domā, jo pretējā gadījumā, kad situācija būs mainījusies, iespējams, daudzi vairs negribēs uzturēt ar Skorpionu kontaktus. Tā var zaudēt tos, kuri palīdz un atbalsta grūtā brīdī. Ieteicams atvēlēt laiku savas veselības sakārtošanai un nostiprināšanai.

Strēlnieks

Strēlniekam radošs un darbīgs laiks. Neraugoties uz to, ka apkārt ir mainīga situācija, Strēlnieks būs atradis sev interesantu nodarbi, kur varēs parādīt savas prasmes un zināšanas. Lai izvairītos no visu veidu pārpūles, jāatceras, ka brīvdienas domātas atpūtai, nevis nepadarīto darbu veikšanai. Brīvajā laikā jāļaujas tam, ko sirds kāro, jo pozitīvas emocijas vairo prieku un stiprina sirdi. Nav ieteicams lietot alkoholu.

Mežāzis

Mežāzim, lai izvairītos no attiecību sabojāšanas, nāksies piestrādāt pie tā, lai, pasakot to, ko patiesībā domā, citus neaizvainotu. Kad cilvēks par kaut ko apvainojas, viņš turpmāk teikto vairs nevēlas uzklausīt. Pirms izteikt savu viedokli, ieteicams uzklausīt, kas otram sakāms. Nedrīkst ļauties pašplūsmai un darbus atlikt uz vēlāku laiku.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Ūdensvīram iestājies stabilitātes periods. Tagad ir svarīgi uz savu dzīvi paraudzīties no malas un salikt plusus un mīnusus, lai saprastu, ko vēl vajag sakārtot un uzlabot. Darbā jācenšas neiesaistīties konfliktos ar amatpersonām vai viņiem tuvu stāvošām personām, jo tas var sarežģīt situāciju vai radīt zaudējumus. Ūdensvīram laba garastāvokļa un veselības pamatnosacījums ir iespēja pietiekami labi izgulēties.

Zivis

Zivīm labvēlīgs periods savu plānu un ieceru realizēšanai, tāpēc aktīvi jārīkojas. Šajā laikā uzsāktie procesi dos labus rezultātus jau tuvākajā nākotnē. Lai izvairītos no pārpūles, jāseko līdzi pašsajūtai un veselības stāvoklim. Brīvajā laikā var apgūt svešvalodas, doties ceļojumā, apmeklēt relaksējoši ārstnieciskas procedūras un nodarboties ar dažādām garīgajām praksēm. Nedrīkst ļauties slinkumam un ikdienas rutīnai.

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Šodien pataupi spēkus! Horoskopi 24.janvārim
3 dienas
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Daudziem tieši šai mēnesī “katliņš būs pilns”! Horoskopi no 23. janvāra līdz 5. februārim 2
3 dienas
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Necenties darīt šodien tās lietas, kas patiesībā tev nav pa spēkam! Horoskopi 23.janvārim
4 dienas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

GS
Gundega Skagale
Dabā
Jau vairāk nekā simts īpašumu atrodas jūras krastā vai pat daļēji zem ūdens
36 minūtes
LE
LETA
Dabā
Iespējams, pēc nedēļas laiks mainīsies. Jaunākā laika prognoze
29 minūtes
LE
LETA
Latvijā
Mūžībā aizgājis “Latvijas auto” bijušais prezidents Valdis Trēziņš
26 minūtes
VE
Veselam.lv
Veselam
Seleriju sula, kas atbrīvos no “metāliem” organismā – krāpniecība vai jauns brīnumlīdzeklis?
31 minūtes
VS
Viesturs Sprūde
Latvijā
1990. gada 27. janvārī. Bažas par PSRS prezidentu
36 minūtes