Foto: Shutterstock

Var rasties vēlme kaut ko fundamentāli mainīt savā dzīvē! Horoskopi no 20. līdz 26. decembrim 0

Linda Krāģe, “Nedēļa Kabatā”, AS “Latvijas Mediji”

Reklāma
Reklāma

Auns

Kokteilis
Mākslīgais intelekts nosaucis 10 politiķus, kuru pieļautās kļūdas būtiski ietekmējušas Latvijas politisko un ekonomisko situāciju 3
Veselam
Ārvalstīs strauji izplatās jaunais Covid-19 paveids “FLiRT”. Medicīnas eksperte skaidro, vai šis vīruss ir konstatēts arī Latvijā un cik tas bīstams? 4
Veselam
13 tavas vientulības iemesli, kurus nepatīkami dzirdēt 7
Lasīt citas ziņas

Ir laiks saņemt novērtējumu par iepriekš paveikto. Atskaties uz saviem sasniegumiem, lai tas tevi iedvesmo! Nedēļas otrajā pusē pastiprināti varēs izjust sabiedrības ierobežojumus, rūpīgāk seko, ar kādu informāciju dalies sociālajos tīklos.

Vērsis

Labs laiks, lai plānotu ceļojumus, var būt kārdinājums atgriezties vietās, kur esi jau kādreiz bijis. Šī nedēļa būs atbildīga karjeras jautājumos. Atbildība un prasības var ierobežot tavas personiskās brīvības izpausmes.

Dvīņi

CITI ŠOBRĪD LASA

Aktuāli var būt kārtot kādus finansiālus jautājumus. Liela varbūtība satikt vai kā citādi mijiedarboties ar bijušajiem mīlas partneriem. Labs laiks intīmo jautājumu risināšanai. Zemapziņas impulsi var traucēt spriest veselīgi.

Vēzis

Mīļotā persona var prasīt vairāk uzmanības nekā parasti. Ar darbiem kļūs vieglāk tikt galā, pamazām arī pats būsi gatavs vairāk laika veltīt attiecībām. Attiecībās būtiski izrādīt atzinību un novērtējumu.

Lauva

Iespējami izdevumi, kas saistīti ar darbu. Grūtāk būs atslābināties. Mīlas lietās ne viss ies gludi. Var būt negaidīti pavērsieni karjeras jomā – tev pašam vai tavam laulātajam draugam. Grūti realizēt oriģinālas idejas.

Jaunava

Labs laiks, lai pievērstos iemīļotajiem hobijiem. Spēcīgie emocionālie impulsi prasīs izeju, baudi romantiku, ej uz randiņiem. Lielāku uzmanību var prasīt bērni, atrodi kaut ko interesantu un saistošu, lai viņus nodarbinātu.

Svari

Var rasties vēlme kaut ko fundamentāli mainīt savā dzīvē, sevi labāk izprast, meklēt savu vietu dzīvē. Aktuāli pieminēt senčus, tajā skaitā pa zvaigžņu taku aizgājušos. Atrodi laiku iekšējam klusumam.

Skorpions

Šī nedēļa – aktīvai intelektuālajai darbībai. Labs laiks, lai dziļāk pētītu tās tēmas, kas tevi patiešām interesē, rakstītu vai vienkārši nodotos grāmatu lasīšanai. Sarežģītāk risināsies attiecību jautājumi.

Strēlnieks

Palielināsies materiālās pasaules prioritāte. Aktuāli pārskatīt savu garderobi. Pievēršoties sev, vairosi savu magnētismu. Pārskatīsi savas peļņas iespējas, atskatīsies uz iepriekšējiem tēriņiem. Darbs sagādās spriedzi.

Mežāzis

Intelektuāli pieiet dzīvei traucēs spēcīgas emocijas. Būsi vieglāk aizkaitināms. Skatī­jums uz dzīvi var kļūt vairāk galējs. Bet dzīvē joprojām nav tikai melns vai balts. Mēģini atrast kopēju valodu arī ar citādi domājošajiem.

Reklāma
Reklāma

Ūdensvīrs

Pastiprināsies iedvesma, māk­slinieciskums. Vienatnē vari radīt skaistus un vērtīgus garadarbus. Svarīgas būs attiecības pašam ar sevi. Skaudrāk izjutīsi, ka dzīvot traucē tieši paša trūkumi un nepilnības.

Zivis

Atrodi draugus ar līdzīgām interesēm. Pavadi laiku ar cilvēkiem, kas tevi iedvesmo un bagātina. Šajā laikā iespējamas dziļas pārdomas. Iespējami arī miega traucējumi, jo īpaši, ja apkārtējā vide rada stresu.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.