Foto: Unsplash

Pagaidām labāk klusēt, nekā runāt! Horoskopi no 12. līdz 18. februārim 1

Auns

Nedēļas sākums solās būt visai nemierīgs, taču līdz nedēļas nogalei tracis beigsies un tu varēsi ļauties kārtīgai atpūtai labā kompānijā. Pirmdien un trešdien tu vari sagaidīt kaitinošu, nevajadzīgu kontaktu pārpilnību. Esi piesardzīgs savos izteikumos, citi var būt pārāk jūtīgi un atriebīgi! Ceturtdien ir iespēja iegūt jaunu darbu, kas nodrošinās strauju karjeras izaugsmi.

Reklāma
Reklāma

Vērsis

Ķermeņa valodas eksperte analizē Putina 29.februāra uzrunu: Sejā parādījās dažādās sāpju vai nožēlas mīmikas
Viņi piepildīs savus draudus: Hodžess nosauc iespējamo termiņu, kad Putins varētu uzbrukt Baltijas valstīm 53
Gada ienākumu deklarāciju iesniegšana sagādā nepatīkamu pārsteigumu – vīrietis atklāj, ka parādā valstij vairāk nekā 3000 eiro 43
Lasīt citas ziņas

Pirmdien vēlams neuzsākt jaunas lietas un neveidot jaunas iepazīšanās. Pamēģini ar savām problēmām tikt galā pats, draugi un radinieki diez vai spēs palīdzēt, tikai sāks diskutēt un tenkot! Neesi uzņēmīgs pret glaimiem, nemierini sevi ar citu uzslavām! Tavi sasniegumi ir jāapstiprina praksē, un šī iespēja tev būs. Laikus padomā par plāniem gaidāmajās brīvdienās!

Dvīņi

Šonedēļ tevi gaida patīkami notikumi, maigas atzīšanās un draudzīga komunikācija. Tu sajutīsi dzīvesprieku un harmoniju. Tev vienkārši jātic labākajam un nav jābaidās sekot saviem sapņiem. Nedēļas nogalē dvēsele lūgs mieru un vientulību, atpūties, tas labvēlīgi ietekmēs tavu pašsajūtu!

Vēzis

CITI ŠOBRĪD LASA

Nedēļas sākumā tevi īpaši bieži apciemos jaunas idejas un vēlme kaut ko mainīt. Iespējams, ka nāksies saskarties ar problēmu izvēlēties starp vilinošu un ļoti vilinošu iespēju. Atceries: darot labu, negaidi labu! Pirms rīkojies, dod sev laiku padomāt un visu apdomāt. Brīvdienās nesēdi mājās, dodies uz kino vai slidotavu!

Lauva

Tagad tev nevajadzētu ļauties filozofiskām pārdomām, tev ir nepieciešams reālistisks pasaules skatījums. Ceturtdien tu vari burtiski atrast zelta ideju. Tev nevajadzētu pārāk aizrauties ar citu cilvēku interešu aizstāvību, jo darba uzdevumi sakrāsies neticamā ātrumā un prasīs tūlītēju risinājumu. Piektdien palielināsies konfliktu risks.

Jaunava

Mājā vēlams radīt kārtību un komfortu, visam jāizskatās nevainojami, citādi vari izjust diskomfortu. Centies nepakļauties citu iespaidam, kā arī nepārvērtē savas spējas un iespējas. Tev vajadzētu ļauties kādai jaunai pieredzei: apmeklēt interesantu izstādi, doties uz ballīti, nopirkt biļeti uz koncertu.

Svari

Šonedēļ tevi gaida patīkami jaunumi un tikšanās, iespējami romantiski randiņi. Tava personīgā dzīve mainīsies uz labo pusi. Ceturtdien un piektdien varēsi demonstrēt savu profesionalitāti, priekšniecība novērtēs tavas idejas. Tu varēsi viegli atrast kopīgu valodu ar dažādiem cilvēkiem.

Skorpions

Šonedēļ simtprocentīgi izmanto savas komunikācijas prasmes, tas palīdzēs plānu un ieceru īstenošanā. Tevi gaida veiksme biznesā, vari paļauties uz stabilu peļņu. Šobrīd tiek likts pamats turpmākiem veiksmīgiem projektiem. Tava personīgā dzīve kļūs harmoniskāka un laimīgāka.

Strēlnieks

Šonedēļ varēsi atraisīt neskaitāmus mezglus un droši atbrīvoties no tā, kas tevi bremzē. Neesi pacietīgs un kluss, esi aktīvāks! Izmanto šīs dienas, lai ieviestu kārtību savā dzīvē. Labs laiks komandējumiem, ceļojumiem vai dzīvesvietas maiņai. Jūties brīvi slēgt vienošanās ar svešiem partneriem, bet esi uzmanīgs ar tiem, kas atrodas tuvumā!

Reklāma
Reklāma

Mežāzis

Tu vari sagaidīt panākumus profesionālajā jomā un biznesā. Nedēļas darba apjoms tev nepārsteigs un nebiedēs, sarūgtināt var tikai darba rezultāti. Bet nemeklē vainu sevī, esi objektīvs, nevis kritisks. Tev nevajadzētu dalīties ar kādu ar privātām lietām, tu vai nu tiksi pārprasts, vai arī teikto izmantos pret tevi pašu. Pagaidām labāk klusēt, nekā runāt!

Ūdensvīrs

Tev viss ir jāpārdomā, pirms pieņem piedāvājumu. Tas attiecas gan uz profesionāliem, gan personīgiem jautājumiem. Tagad nav ieteicams veikt nekādas svarīgas darbības. Centies neiesaistīties konfliktos, ja vien tas nav absolūti nepieciešams. Piektdien situācija, visticamāk, krasi mainīsies, šajā dienā tev būs jāpieņem nopietns lēmums, no kura var būt atkarīga tava nākotne. Pazudīs šaubas par savām spējām.

Zivis

Šonedēļ tev ātri jāmaina plāni un jāpieņem lēmumi, nebaidies riskēt! Centies būt ārkārtīgi godīgs pret sevi, šī īpašība ļaus tev kļūt par situācijas noteicēju. Tagad vēlams nešokēt citus ar izšķērdīgu uzvedību. Brīvdienās pavadi vairāk laika ar ģimeni!

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.