Foto – Fotolia

Praktiskā tikumība. Atšķirīgi horoskopi Jaunavas zīmē dzimušām sievietēm un vīriešiem 0

Saule caur Jaunavas zodiaka zvaigznāju iet no 23. augusta plkst. 1.20 līdz 22. septembrim plkst. 23.02.

Reklāma
Reklāma

JAUNAVA vīrietis

Kokteilis
FOTO. Šarma karalienes: šī gada 10 iekārojamākās latviešu dāmas MI skatījumā
Kokteilis
Bijusī olimpietie apstiprina baumas: olimpiskie ciemati kļuvuši par intīmo izklaižu perēkli 63
“Lūdzu, nelaidiet savus bērnus kailus publiskās vietās! Te nav runa par apdegumu vai infekciju risku!” brīdina datu speciālists
Lasīt citas ziņas

Dzīvo praktiskā un materiālistiskā līmenī. Viņš nav tas tips, kas dziedās serenādes vai lasīs dzeju. Viņa izpratnē vārds “mīla” ir uzticība ģimenei un draugiem, kā arī vēlme palīdzēt vājākiem. Attiecībās dedzīgi solījumi, vētrainas scēnas un sentimentāli mīļvārdiņi nespēj iesildīt Jaunavas sirdi. Ja jūsu jūtas būs mēreni kaislīgas, iespējams, jums izdosies atkausēt šā cilvēka it kā no ledus un tērauda veidoto sirdi. Mīlā Jaunavas meklē galvenokārt kvalitāti, nevis kvantitāti.

Svarīgākais ir tikumība, un atkāpties no šā principa viņš spēj tikai cienīgas sievietes dēļ. Daudzas Jaunavas var dzīvot dziļā atturībā un nejust nekādu neērtību. Viņi paļaujas uz likteni. Jaunava ir izsmalcināts pavedējs. Asprātības un racionālisma savienojums piesaista sievietes, bet pats viņš reti aizraujas tiktāl, lai platoniskās attiecības pārtaptu par ko reālāku.

CITI ŠOBRĪD LASA

Partneres meklējumiem ir gatavs veltīt daudz laika, tāpat kā produktu izvēlei, maltītes pagatavošanai, apģērbam, veselībai un darbam, jo viņš pret visu izturas pārāk nopietni. Jaunavu grūti aizraut emocionāli. Viņš spēj ilgi uzturēties kopā ar jums, neizrādot ne mazākās iemīlēšanās pazīmes, un jums liksies, ka viņam trūkst sirds. Tomēr, tiklīdz viņš sapratīs, ka jūs esat viņa īstā izredzētā, liks to noprast. Viņa mīla degs ar līdzenu, maigu liesmu bez uzliesmojumiem, citām raksturīgiem zīmēm, toties ar siltumu, kurā viņš ietīs jūs un pasargās no visām dzīves vētrām un grūtībām. Kā viņa sievai jums nebūs iemesla justies greizsirdīgai. Viņš necentīsies aplidot kādu citu un rūpēsies, lai nekādas emocionālas vai materiālas grūtības neapēnotu jūsu dzīvi.

Vienīgais, ko viņš vēlas, – pastāvīgi just jūs blakus. Jaunava nekad nerīkos jums mežonīgas, neglītas greizsirdības scēnas, tomēr der zināt, ka viņš ir privātīpašnieks kā neviens cits. Viņam ir nepieņemama pat doma par laulības šķiršanu, taču, ja, tomēr aiziesiet par tālu, viņš bez liekiem paskaidrojumiem šķirsies no jums. Ja esat kopā ar Jaunavu, domājiet, ko un kā teikt. Aprobežotību un kultūras trūkumu viņš neieredz tāpat kā netīrību un vulgaritāti. Jaunava gaida, lai jūs rūpētos par viņa veselību un arī savējo. Kādreiz Jaunavai uznāk kašķīgums. Tādos brīžos ļaujiet tam parūkt vienatnē, vēlāk viņš pats pienāks un pārsteigs ar maigumu. Jaunavai nepiemīt mīļā tēta instinkts, tomēr pret bērnu audzināšanu un izglītošanu viņš izturas atbildīgi. Dažkārt viņam var pārmest nelielu vēsumu attieksmē pret bērniem, un kādreiz viņš kļūst pat pārmērīgi kritisks, prasot no saviem lolojumiem pārāk daudz.
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.