Dodoties Lieldienu brīvdienās ceļojumā, ir vērts pārliecināties, vai kādā no lidostām, kuru ietver atpūtas brauciens, nav plānots streiks.
Dodoties Lieldienu brīvdienās ceļojumā, ir vērts pārliecināties, vai kādā no lidostām, kuru ietver atpūtas brauciens, nav plānots streiks.
Foto: Osabee/SHUTTERSTOCK

Eiropas Savienības ziņas. Cīnās kailām krūtīm, Lieldienās streikos lidostas 5

Ieva Ēvalde, “Latvijas Avīze”, AS “Latvijas Mediji”

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Auns – Minhene, Lauva – Parīze: kuru Eiropas pilsētu vajadzētu apmeklēt tavai zodiaka zīmei 4
Krievijas Federācijā beidzas padomju tehnikas krājumi. Putinam ir kāds neticams plāns 93
Kokteilis
FOTO. Daži no viņiem pat neprecēti! Šī gada 10 iekārojamākie Latvijas vīrieši MI skatījumā 52
Lasīt citas ziņas

Horvātijas lidostas pāriet Šengenas zonā

Kopš Horvātija pievienojās Šengenas zonai 2023. gada 1. janvārī, kontrole ar sauszemes un jūras Šengenas valstu robežām tika atcelta nekavējoties. Savukārt lidostās kontrole tikusi atcelta vien pagājušajās brīvdienās, ziņo “Croatiaweek”. Horvātija ar nepacietību gaidījusi brīdi, kad vairs nevajadzēs tērēt laiku, gaidot garās rindās uz robežkontroli Parīzē, Amsterdamā, Prāgā un citos populāros galamērķos.

VĀCIJA. Cīnās par kailām krūtīm

CITI ŠOBRĪD LASA

Vācijas valdības Federālā pretdiskriminācijas aģentūra precizējusi noteikumus, kas atļauj sievietēm nepiesegt krūtis, peldoties pilsētas baseinos. Arī līdz šim šāda rīcība nav bijusi liegta. Tomēr skaidri precizējumi bijuši nepieciešami pēc tam, kad vairākas atkailināto krūšu aizstāves tikušas izraidītas no baseina, saucot talkā policiju. Tātad – sabiedrības viedoklis šajā jautājumā nav viennozīmīgs.

PORTUGĀLE. Lieldienu brīvdienās streikos lidostu darbinieki

Viesstrādnieku un robežu dienesta darbinieku arodbiedrība ir izplatījusi paziņojumu par streiku 5. un 6. aprīlī. Par streiku Lieldienās paziņojusi arī cita robežkontroles darbinieku arodbiedrība. Tas varētu traucēt darbu lidostās, līdzīgi, kā tas nesen noticis Faro lidostā.

Darbinieki nav apmierināti ar plānoto dienesta reorganizāciju, integrējot līdzšinējās struktūras lielākās pārvaldības iestādēs.

ČEHIJA. “Botas” varētu glābt jauna pieeja

Postpadomju telpā jau par sugasvārdu kļuvušo čehu zīmolu “Botas” varētu atdzīvināt jaunpienācējs “Vasky”, ziņo čehu radio. Čehu “Botas” sevišķi grūtus laikus pieredzējušas pagājušā gada nogalē, tādēļ ticis pieņemts lēmums ražošanu apturēt. “Vasky”, kas ir strauji augošs Čehijas tirgus jaunpienācējs, ir iecerējis pārņemt “Botas” un turpināt šī zīmola sporta apavu ražošanu.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.