Latviešu aktieris Jānis Jarāns

Iemīļotais latviešu aktieris Jānis Jarāns cīnās ar smagām veselības problēmām 56

Kā ziņo pašmāju izdevumi “Kas Jauns” un “Privātā Dzīve” – pašmāju iemīļotais aktieris, kurš pirms vairāk kā 30 gadiem kļuva atpazīstams visā Latvijā ar Miedziņa lomu, LTV vakara bērnu raidījumā “Miedziņš nāk”, pārcietis nopietnas operācijas un gandrīz mēnesi bijis spiests pavadīt slimnīcā.

Reklāma
Reklāma
7 lietas, ko gudri cilvēki par sevi nekad nesaka 20
Dārgāk nekā Šveicē, Vācijā vai Dānijā. Vietnē, kas analizē dzīves dārdzību, norādīts, ka Latvijā komunālie pakalpojumi ir otrie dārgākie pasaulē
Kokteilis
“Tā ir visprastākā lielummānija un cinisms!” Grupas “Līvi” dibinātājs beidzot skaļi paudis savu viedokli par grupas pašreizējām darbībām
Lasīt citas ziņas

Aktieris žurnāliem pastāstījis, ka savulaik viņam jau bija veikta sirds operācija, pēc kuras viņam regulāri ir jāveic dažādas veselības pārbaudes. Pēdējās vizītes laikā tomēr ārsti lēmuši veikt atkārtotu operāciju – sirds aortas protezēšana.

Nākošajā dienā pēc operācijas radušās pēcoperācijas problēmas un operāciju nācies veikt atkārtoti vēlreiz.

CITI ŠOBRĪD LASA

Aktieris tāpat teicis, ka Latvijā strādā visprofesionālākie mediķi, kādus vien var iedomāties. Jarāns arī teicis, ka pateicoties tam, ka cilvēki ignorē ārstu padomus, slimnīcā visas gultas patiešām ir pārkārtotas tiem, kas ir saslimuši ar Covid-19.

“Būtu potējušies, tāda situācija nepienāktu,” – aktieris teicis žurnālam “Kas Jauns” un neslēpis savas dusmas par tādu sabiedrības nolaidību.

Aktieris, kurš jau vairākus gadus nelieto alkoholu, pirms dažām dienām ticis izrakstīts no slimnīcas un tagad atpūšas un lēnām atkopjas pēc pārciestās sirds operācijas savās mājās Engurē, informē žurnāls “Privātā Dzīve”.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.