Kokteilis
Apbrīno

VIDEO. Amizantos un mazliet baisos video pieteicies jauns influrēcējs: soctīklu lietotāji nav vienaldzīgi – vieni sajūsmā, citiem bail0

Publicitātes foto

Pirms dažām dienām populārākajās sociālo tīklu lietotnēs sevi pieteicis jauns influrēcējs, pareizāk sakot, četri viņa tēli – deputāts Miervaldis, kurš pārstāv “Pārmaiņu partiju”, ir gudrs, erudīts un precēts vīrietis; mākslas kritiķis Žaks, kura vārds ir jāizrunā īpaši pareizi; tautā mīlētā, visiem pazīstamā Mildiņa, kura runā par sievietēm, un ne tikai, aktuālām ikdienišķām ķibelēm un likstām; kā arī Žoriks – sabiedriskā transporta darbinieks, kam ir viedoklis par visu sabiedrībā aktuālo un notiekošo.

Jāatzīst, ka visi influrēcēja četri tēli izskatās ļoti līdzīgi tautā mīlētajam un talantīgajam aktierim Jānim Jarānam, kurš 80.to gadu bērniem ir labi zināms arī kā Miedziņa tēls.

Sazinājāmies ar aktieri Jāni Jarānu, kurš gan ir mazliet pārsteigts par saskatīto līdzību ar viņu šajos video un apgalvo, ka, lai arī līdzība, iespējams, patiesi esot saskatāma, viņam pašam neesot komentāru par šiem influrēcējiem. “Neesmu informēts,” – smej aktieris.

@influrecejsTiem kas domā, ka neprot dziedzāt! ##humor ##tiktoklatvia♬ original sound – influrecejs

@influrecejsKādi jums padomi ražas uzlabošanai? 🤔##humors ##tiktoklatvija♬ original sound – influrecejs

@influrecejs##humor ##tiktoklatvia♬ original sound – influrecejs

@influrecejsAizsūtīju dēlu pakaļ kolai, ko jūs domājiet viņš man atnesa… 😤 ##cola ##humor ##tiktoklatvia♬ Memories (Drinks Bring Back) – Ajay Stephens

@influrecejs##apple ##humor♬ оригинальный звук – influrecejs

Tikmēr sociālajās vietnēs vienaldzīgo nav:

Saistītie raksti

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.