Foto: LETA

Ierosināts “Homburg Zolitude” tiesiskās aizsardzības process 0

Pievieno LA.LV

Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesā 22.jūlijā ierosināts SIA “Homburg Zolitude” tiesiskās aizsardzības process, liecina ieraksts Maksātnespējas reģistrā.

Patiesība nākusi klajā: Marks Rite paver priekškaru vienam no Eiropas noslēpumiem par karu Ukrainā
Veselam
Brīdinājuma pazīmes: ārsti identificējuši 4 miega problēmas, kas var liecināt par demences attīstību
Lietuvā strauji izplatās nelāga slimība: pats biedējošākais – nav zināms, kā saslimušie inficējās
Lasīt citas ziņas

Kā ziņots, 2013.gada 21.novembrī Zolitūdē, Priedaines ielā, sabrūkot lielveikalam “Maxima”, dzīvību zaudēja 54 cilvēki, bet vairāki desmiti guva smagus ievainojumus.

“Homburg Zolitude”, kas pieder Nīderlandē reģistrētam investīciju fondam “Homburg Eastern Europe Fund B.V.”, bija projekta attīstītājs Priedaines ielas projektam.

CITI ŠOBRĪD LASA

Kā iepriekš informēja “Maxima Latvija”, nekustamais īpašums Priedaines ielā 20 bija ar “Maxima” galveno akcionāru Neriju Numaviču saistītās SIA “Tineo” un “Homburg Zolitude” kopīpašums. 2012.gadā “Tineo” no “Homburg Zolitude” iegādājās 70% domājamo daļu nekustamā īpašuma Priedaines ielā 20, kas sastāvēja no 1,03 hektārus liela zemesgabala un tirdzniecības centra.

2015.gada vasarā dome vienojās ar “Tineo” par tā īpašuma daļas dāvinājuma līgumu.

Pievieno LA.LV
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.