Foto – LETA

Igaunijā sagrauts narkotirgoņu grupējums 0

Igaunijā sagrauts narkotirgoņu grupējums, kas pārdevis vismaz 28 kilogramus marihuānas un 900 gramus kokaīna, ziņo Igaunijas sabiedriskā raidorganizācija ERR.

Kokteilis
2026. gada upuri: šīs zodiaka zīmes saņems skarbu mācību no likteņa
Uz Latvijas ceļiem tu būsi pasargāts: 8 visu laiku drošākie automašīnu modeļi
“Nesaprotams izņēmums…” Iedzīvotājs šokēts par satiksmes eksperta Irbīša piemērotību amatam – norāda uz melnu punktu pagātnē
Lasīt citas ziņas
Novembra sākumā Igaunijas Nodokļu un muitas departamenta darbinieki aizturējuši trīs vīriešus, tostarp marihuānas un kokaīna kontrabandas organizētāju,

vēsta ERR.

Narkotikas glabātas un iesaiņotas īpaši šim nolūkam noīrētā mājā, kur kratīšanā atrasti 13 kilogrami marihuānas un 10 000 eiro skaidrā naudā.

CITI ŠOBRĪD LASA

Grupējums darbojies galvenokārt Harju apriņķī, kurā atrodas Tallina. Narkotikas pircējiem nogādājuši seši kurjeri.

Lietā ir seši aizdomās turētie, no kuriem trijiem noteikts pirmstiesas drošības līdzeklis apcietinājums.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.