Foto LETA

Ikru ražotājs “Sudrablīnis” reģistrējis komercķīlu par 1,95 miljonu eiro 0

Pievieno LA.LV

Ikru ražotājs SIA “Sudrablīnis” reģistrējis jaunu komercķīlu ar 1,95 miljonu eiro nodrošinātā prasījuma maksimālo summu, liecina informācija “Firmas.lv”.

Kokteilis
Lielais jūnija horoskops visām zīmēm! Auniem neklāsies viegli, bet Vēžiem uzspīdēs veiksme
7 lietas, ko nekad nevajadzētu darīt kapsētā, lai nepiesaistītu sev neveiksmes
Kulberga valdība “iet ārpus rāmjiem” – pieņemts nozīmīgs lēmums
Lasīt citas ziņas

“Sudrablīnis” ir ieķīlājis krājumus, pamatlīdzekļus un prasījuma tiesības.

Komercķīlas ņēmējs ir “Luminor Bank”. Komercķīla nodrošina visus bankas prasījumus pret “Sudrablīni”, kuri izriet no kredītlīnijas līguma.

Ķīla reģistrēta 19.decembrī.

CITI ŠOBRĪD LASA

Kompānijas līdzīpašnieks Aivars Līnis teica, ka uzņēmumam bija nepieciešami apgrozāmie līdzekļi izejvielu iegādei, tāpēc arī reģistrēta jauna komercķīla.

Jau ziņots, ka 2017.gadā “Sudrablīnis” strādāja ar 1,953 miljonu eiro apgrozījumu un 243 424 eiro peļņu.

2000.gadā reģistrētā kompānija “Sudrablīnis” nodarbojas ar zivju pārstrādi, pamatā ražojot ikrus. Kompānijas pamatkapitāls ir 320 000 eiro. Uzņēmums pieder Aivaram Līnim (54%) un Jeļenai Līnei (46%).

Pievieno LA.LV
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.