VIDEO. Imigranti pie Latvijas-Baltkrievijas robežas nogādā divu cilvēku ķermeņus bez redzamām dzīvības pazīmēm 97

Šodien. 27.oktobrī, veicot robežas uzraudzību, valsts robežas tuvumā Baltkrievijas pusē novērota personu grupa, kura uz paštaisītām nestuvēm pārvietoja gulošu cilvēku. Lai novērstu iespējamu nelikumīgu valsts robežas šķērsošanu, robežsargi devās uz notikuma vietu un kļuva par aculieciniekiem, kā Latvijas-Baltkrievijas robežas tuvumā tiek atnests un atstāts guļam uz zemes viens cilvēks un pēc brīža viņam blakus novietots arī otrs cilvēks bez  redzamām dzīvības pazīmēm, ziņo Valsts robežsardze.

Reklāma
Reklāma
Veselam
11 drošas pazīmes, ka ar jūsu veselību viss ir kārtībā
VIDEO. “Kaut ko tādu dzīvē nebiju redzējusi!” Kristīne netālu no Valmieras vakarā sastapusies ar veselu “zoodārzu” 8
VIDEO. “Vai nu runājiet latviešu valodā, vai es nesaprotu!” Stingrs autobusa šoferis izpelnās pretrunīgu reakciju, atsakoties apkalpot sievieti ar bērnu
Lasīt citas ziņas

Šobrīd  tiek veikta minētās grupas novērošana un situācijas monitorēšana.

Jāatzīmē, ka uz Latvijas – Baltkrievijas valsts robežas hibrīdapdraudējums no Baltkrievijas varas iestāžu puses aizvien turpinās. Neskatoties uz aizvien aukstākiem laika apstākļiem, tas kļūst pat intensīvāks.
CITI ŠOBRĪD LASA

Arī iepriekš robežsargiem, lai novērstu tālāku cilvēku veselības un dzīvības apdraudējumu, nācies saukt Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta brigādes, lai sniegtu pirmo medicīnisko palīdzību Latvijas teritorijā nogādātajiem vai nokļuvušajiem, novārgušajiem un nereti apsaldējumus guvušajiem cilvēkiem. Taču ne vienmēr cilvēkus izdodas glābt.

Saskaņā ar Latvijas likumdošanu par personu nelikumīgu pārvietošanu pāri valsts robežai, kā arī personas, ja tā atrodas dzīvībai  vai veselībai bīstamā stāvoklī, apzinātu atstāšanu bez palīdzības, iestājas kriminālatbildība un draud sods saistīts ar reālu brīvības atņemšanu.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.