Miks Indrašis

Indrašis met tukšos vārtos, Kalniņš uzvar, Daugaviņam pārtrūkst sērija 0

Miks Indrašis piektdien KHL čempionātā guva vārtus, raidot ripu tukšā pretinieku cietoksnī, Jānis Kalniņš palīdzēja Helsinku “Jokerit” komandai svinēt kārtējo uzvaru, bet Kasparam Daugaviņam pārtrūka gūto vārtu sērija.

Putins ir izmēģinājis jaunu “superieroci”, kādu pasaule “vēl nav redzējusi” 156
Magnētiskās vētras 2024. gada aprīļa beigām – visbīstamākās dienas

Maskavas “Dinamo” savā laukumā ar 3:1 (0:0, 1:0, 2:1) pārspēja Maskavas apgabala “Vitjaz” un pārtrauca triju zaudētu spēļu sēriju.

Indrašis 25 sekundes pirms mača beigām nostiprināja mājinieku uzvaru ar metienu tukšos vārtos, panākdams 3:1.

Viņš laukumā pavadīja 16 minūtes un 13 sekundes, kuru laikā divreiz meta pa vārtiem un reizi bloķēja pretinieka metienu.

Indrašim šis bija piektais vārtu guvums sezonā, taču pirmais kopš 14.oktobra. Viņš šosezon 33 spēlēs ticis pie 15 (5+10) rezultativitātes punktiem.

Tikmēr Helsinku “Jokerit” komanda ar Kalniņu vārtos savā laukumā ar 4:3 (1:1, 1:1, 1:1, 1:0) papildlaikā pieveica Vladivostokas “Admiral”.

Kalniņš atvairīja 20 no 23 pretinieku metieniem, tai skaitā trīs – papildlaikā.

Mājinieki visu maču bija iedzinēju lomā, trīsreiz spējot izlīdzināt rezultātu. Trešoreiz tas tika izdarīts 26 sekundes pirms pamatlaika beigām, Kalniņam sēžot uz rezervistu soliņa un “Jokerit” spēlējot ar sešiem laukuma spēlētājiem.

Rezultātu izlīdzināja Sami Lepiste, un viņš pats pagarinājumā pēc spēlētām trim minūtēm un 25 sekundēm arī iemeta uzvaras “golu” pēc Braiena O’Nīla piespēles.

Šajā mačā Lepistem trīs rezultativitātes punkti (2+1), bet O’Nīlam divas rezultatīvas piespēles. Viesu rindās vārti un piespēle Ivanam Silajevam, bet divas rezultatīvas piespēles Ņikitam Korosteļovam.

Vēl vienā mačā Oļega Znaroka un Harija Vītoliņa trenētā un Mārtiņa Karsuma un Kaspara Daugaviņa pārstāvētā Maskavas “Spartak” vienība ar 3:0 (0:0, 0:0, 3:0) atstāja sausā Čerepovecas “Severstaļ”, kurā spēlē Artūrs Kulda.

Daugaviņš laukumā pavadīja 15 minūtes un 42 sekundes, kuru laikā reizi bloķēja pretinieka metienu un panāca +/- rādītāju +1. Viņam pārtrūka četru spēļu sērija, kurā bija izdevies gūt vārtus.

Karsums 11 minūtēs un 34 sekundēs laukumā trīsreiz meta pa vārtiem, divreiz pielietoja spēka paņēmienus un zaudēja abos iemetienos.

Vārtos Ņikita Bespalovs atvairīja visus 22 “Severstaļ” hokejistu metienus.

Artūrs Kulda viesu rindās uz ledus pavadīja 17 minūtes un 25 sekundi, kuru laikā pielietoja divus spēka paņēmienus un divreiz bloķēja pretinieku metienus.

Rietumu konferencē Maskavas “Dinamo” ar 67 punktiem 52 mačos ieņem trešo vietu, bet “Jokerit” ar tikpat punktiem 50 spēlēs un ceturtajā vietā. Pozīciju zemāk ar 64 punktiem 51 cīņā ir “Spartak”, bet “Severstaļ” ar 46 punktiem 51 duelī ir desmitā.

Jau ziņots, ka pēdējo vietu līgā ieņem Rīgas “Dinamo”, kas izcīnījusi vien 33 punktus 49 cīņās.