Foto: Shutterstock

Inese, Inesis un Ēriks – šīs dienas gaviļnieki. Kā vārds ietekmē tavu dzīvi? 0

18. maijā vārda dienu svin Inese, Inesis un Ēriks. Šie ir kalendārā ierakstītie vārdi.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Neticami, bet tava auto marka atklāj par tevi vairāk, nekā spēj iedomāties 64
Ķīnieši ir sašutuši, jo Putina sabiedrotais sola “pakļaut” Krievijas kaimiņus
Bārmeņi atklāj, kurus dzērienus nekad nevajadzētu pasūtīt “pīķa stundās”
Lasīt citas ziņas

Vai zini, ko tavs vārds nozīmē un kāds ir tā skaidrojums?

Inese

Astroloģe Inese Dāvidsone.
Foto no personiskā arhīva
CITI ŠOBRĪD LASA


Vārds nāk no Spānijas un tulkojumā nozīmē “aita”. Bet, tā kā aitas ir svēti dzīvnieki, šis vārds ir jauks. Pirmais tips – uzcītīga saimniece, kas prot ar mini­māliem līdzekļiem panākt efektu. Māk izveidot pa­matu zem kājām, jo prāts viņai ir galvenais, sajūtas – pēc tam. Otrais tips – nesavaldīga intrigante, mēdz apsmiet citus par viņu neveiksmēm. Bieži iekuļas nepatikšanās savas mēles dēļ. Tomēr vajadzīgajos brīžos prot būt diplomātiska. Viņai šķiet, ka viņai par dzīvi viss ir skaidrs, tomēr tas ne tuvu tā nav. Greizsirdībā ir nekontrolējama.

Inesis

Nejaušība viņu iemet dzīves straumē, un viņš nepretojas notikumu gaitai. Flegmātiski vēro – kas nu būs tālāk? Ar šo ēzeļa pacietību tomēr izsitas uz augšu, un tad gan viņš smīkņā par cilvēkiem, kuri grib pasauli pārveidot… Viņš vēlas sasniegt to, kas viņam pašā acu priekšā, nevis tiekties pēc teju vai neiespējamā.

Ēriks

Rakstnieks Ēriks Hānbergs.
Foto: Timurs Subhankulovs


Pirmais tips – viņā ir kaut kas no klīstošā holandieša – viņš grib visu un uzreiz, bet nezina, kā. Arī šis tas no Minhauzena viņam piemīt – svēti pats tic savai pārliecībai, arī tad, kad viņam nav taisnība. Tiesa, ar šo Ēriku nekad nav garlaicīgi, jo viņā ir liela asprātības deva. Otrais tips – kluss, mazliet kautrīgs, taču praktiski neaizstājams cilvēks un meistars uz visām lietām.

SAISTĪTIE RAKSTI