Intars ar sievu Ingu.
Intars ar sievu Ingu.
Foto no Intara Busuļa personiskā arhīva

Intars Busulis atklāj, kāpēc pilnībā atteicies no alkohola lietošanas 0

Populārā mūziķa fani pamanījuši, ka pēdējā laikā mūziķis kļuvis enerģiskāks, jauneklīgāks un slaidāks, šonedēļ raksta žurnāls “Privātā Dzīve”. Izrādās, kopš aprīļa Intars pievērsies sportam, kā arī sācis veselīgi ēst, tā rezultātā zaudējis jau astoņus kilogramus.

Reklāma
Reklāma
Veselam
5 populāri pārtikas produkti izraisa atmiņas zudumu – to iedarbība novērota jau īstermiņā 29
VIDEO. McDonald’s darbiniece šauj uz klientu, kurš pasūdzējies par pasūtījumu
TV24
“Esam atkal uz sēkļa!” Jānis Ikstens par situāciju valdībā 113
Lasīt citas ziņas

“Ir grūti saņemties un atrast laiku sportošanai, jo ikdienā ir daudz darba. Vasara solās būt pilna ar dažādiemm foršiem pasākumiem. Lai es tajos nebūtu noguris un arī pats varētu tos izbaudīt, diemžēl nākas darīt to, ko nemaz tik ļoti negribas. Ķermenim jābūt tonusā, un bez attiecīgās slodzes ārpus studijas un koncertzāles, to izdarīt nevar. Cenšos būt fiziski aktīvs,” – žurnālam “Privātā Dzīve” teicis mūziķis. – “Mēģinu sevi pārlieku nenoslogot ar fitnesu. Cenšos mazliet paskriet, mazliet pavingrot. Man nepatīk darboties trenažieru zālē. Drīzāk kaut kādā CrossFit stilā – pietupieni, vilkšana, stiepšana. Un to es darīju visu aprīli savās lauku mājās Talsos. Pārstumdīju grāmatu plauktus un skapjus – tas bija mans fitness. Ja godīgi, tas man baigi palīdz.”

CITI ŠOBRĪD LASA

Intars tāpat atzinies, ka veselīga ēšana tomēr esot visa pamatā un viņš vairs neaizraujas ar “sliktajiem” ēdieniem. Konfektes gan šad tad uzēdot, bet tā vairs neesot ikdiena. Tā rezultātā viņam izdevies zaudēt jau astoņus kilogramus.

“Domāju, ka lielākais efekts ir no tā, ka pilnībā esmu atmetis dzeršanu. Kopš pagājušā gada oktobra es neesmu atļāvies nobaudīt neko – pat alu un vīnu ne. Biju iedomājies, ka Jāņos gan metīšu, taču tagad sāku domāt, – pat tad nedzeršu!”

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.