Latvijas izlase florbolā pasaules čempionātā izpildīja mazo uzdevumu un tika labāko astoņniekā, bet sapnis par labāko četrinieku izkūpēja mačā pret Čehiju.

Izturēja 40 minūtes: Latvijas florbola izlase pasaules čempionāta ceturtdaļfinālā ar 1:9 zaudē Čehijai 0

Gints Narogs, “Latvijas Avīze”, AS “Latvijas Mediji”

“Ko var iemācīt šādi ģērbušās lektores?” Dzejniece un lektore publiski šausminās un ņirgājas par pasniedzēju apģērbu 124
Ēdam katru dienu! Kuros pārtikas produktos ir visvairāk plastmasas?
Seni un spēcīgi ticējumi: šīs lietas nekad nedrīkst ne aizņemties, ne aizdot 9

Latvijas florbola izlase pasaules čempionāta ceturtdaļfinālā ar 1:9 zaudēja Čehijai.

Latvijas florbolam jo­projām nesanāk pārkāpt pāri suņa astei. Vairākas reizes četrinieks bijis tuvu, bet tajā tikt nesanāk. Vakar pasaules čempionāta ceturtdaļfinālā pamatīgs zaudējums pret Čehiju, kas kopā ar Zviedriju, Somiju un Šveici šajā sporta veidā ir TOP 4 valstis. Mūsējie intrigu uzturēja līdz trešajam periodam, pēc 40 minūtēm zaudējot vien ar 1:3. Vēlāk viss pajuka, čehiem četru minūšu laikā iemetot vēl četrus vārtus.

“Esam vīlušies rezultātā. 1:9 nav tas, kas parāda meistarības atšķirību. Čehi izmantoja savas iespējas, bet mēs ne, jo īpaši sākumā. Jāatzīst, ka TOP 4 šobrīd mums vēl nav pa rokai. Pēdējos golus čehi sameta pretuzbrukumos, jo gājām uz priekšu, centāmies spēlēt agresīvāk, bet tas nesanāca.

Pret šādām komandām nedrīkstam nerealizēt savus momentus, kuru jau tā nav daudz. Tas arī izšķir šādu spēļu iznākumu,” pēc mača atzina viens no Latvijas izlases uzbrukuma līderiem Pēteris Trekše. Turpinājumā Latvijas izlase cīnīsies par 5.–8. vietu, nākamo spēli aizvadot rīt pret Slovākiju.