Latvijā
Rīga

Izvēlēta jauna Rīgas cirka vadītāja1

Konkursā uz VSIA “Rīgas cirks” valdes locekļa amatu uzvarējusī Ināra Kehre piedalās preses konferencē, kurā informē par atklātā konkursa uz Valsts SIA “Rīgas cirks” valdes locekļa amatu rezultātiem. Foto – LETA

Atklātā konkursā uz “Rīgas cirka” vadītāja amatu sešu pretendentu konkurencē komisija par piemērotāko atzinusi Ināru Kehri, kura amatā stāsies 28. aprīlī. Viņas uzdevums būs nodrošināt cirka māksliniecisko līmeni un vadīt ēkas pārbūvi.

“”Rīgas cirku” sagaida pārmaiņas, kas ietvers gan ēkas restaurāciju un pārbūvi, lai to pielāgotu mūsdienīga cirka vajadzībām, gan jaunas mākslinieciskās koncepcijas izveidi. Jau tuvākajā laikā vēlos izveidot radošo padomi un komandu, kas palīdzēs izvirzīt stratēģiskos mērķus un uzdevumus, lai ilgtermiņā Rīgas cirks ir gan pasaulē atzīta cirka mākslas skola un rezidenču centrs, gan Latvijā mīlēta daudzfunkcionāla cirka un citu mākslas notikumu vieta. Svarīgi, protams, arī veidot cirka nākotni, saglabājot un pētot “Rīgas cirka” vēsturi,” akcentēja I.Kehre.

Jaunā “Rīgas cirka” vadītāja bijusi Imanta Ziedoņa fonda „Viegli” valdes priekšsēdētāja, radošo komandu un projektu vadītāja – vadījusi apbalvojuma „Laiks Ziedonim” izveidi. Strādājusi kā SIA “Sense of Team komandas” veidošanas trenere, darba pieredzi uzkrājusi Sabiedriskās politikas centrā “Providus” un Latvijas Jaunatnes padomē kā Jauniešu Ministru kabineta veidotāja un vadītāja.

I.Kehre Latvijas Universitātē ieguvusi sociālo zinātņu bakalaura grādu politikas zinātnē, Parīzes sociālo zinātņu universitātē SCIENCES PO specializējusies starptautiskajās attiecībās; Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības akadēmijā uzsākusi studijas psiholoģijā.

Saistītie raksti
LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.
LE
LETA
Latvijā
Azartspēles Covid-19 laikā interaktīvajām vidē neatļaus
15 stundas
LA
LA.LV
Latvijā
Noticis incidents veikalā distances neievērošanas dēļ 6
17 stundas
LE
LETA
Latvijā
Kariņš: Jāveicina medicīnas aizsarglīdzekļu ražošana Latvijā
17 stundas

Lasītākie

LE
LETA
Veselam
Diennakts laikā konstatēti 16 jauni Covid-19 gadījumi, kopējam slimnieku skaitam sasniedzot 509
43 minūtes
LE
LETA
Dabā
Saule mīsies ar mākoņiem. Pastiprināsies anticiklona ietekme
55 minūtes
LE
LETA
Veselam
Epidemiologs: Visticamāk, ar Covid-19 būs jāsadzīvo ilgu laiku
17 stundas
LA
LA.LV
Latvijā
Dod zaļo gaismu papildu pasākumiem Covid-19 krīzes pārciešanai
14 stundas
LE
LETA
Veselam
KARTE. Starp Covid-19 skartajām pašvaldībām arī Priekule un Dobele
15 stundas