Rodrigo Būmeisters pret Austrāliju guva 11 punktus.

Ja nebūtu šī pirmā ceturkšņa – juniori vēlreiz zaudē Austrālijai 0

Latvijas U-19 basketbola izlase svētdien Grieķijā cīnīsies par 11.vietu Pasaules kausā, jo sestdien cieta zaudējumu pusfinālā par 9.-12.pozīciju.

FOTO. Apskati, kāda automašīna bija pati populārākā tavā dzimšanas gadā! 42
VIDEO. “Gudrīši!” Aivars Lembergs ar vienkāršu piemēru nodemonstrē, kā sankcijas ietekmējušas Krieviju
“AstraZeneca” paziņo, ka tā ir sākusi savas Covid-19 vakcīnas izņemšanu no apgrozības visā pasaulē

Latvija sestdienas mačā ar 80:94 (12:32, 25:17, 25:30, 18:15) piekāpās Austrālijas valstsvienībai, līdz ar to latvieši svētdien par 11.vietu cīnīsies ar Grieķijas un Argentīnas spēles zaudētāju.

Rezultatīvākais Latvijas izlases rindās ar 21 punktiem bija Artūrs Kurucs, kurš arī atdeva sešas rezultatīvas piespēles, bet vēl 11 pievienoja Rodrigo Būmeisters, kura kontā arī sešas rezultatīvas piespēles.

Pirmā ceturtdaļa latviešu izpildījumā bija pavisam neveiksmīga, jo Austrālijas izlase pēc nospēlētām desmit minūtēm bija iekrājusi jau 20 punktu pārsvaru.

Savu sniegumu gan izdevās uzlabot otrajā ceturtdaļā, kad latvieši teju vai uz pusi samazināja ielaisto punktu daudzumu, tomēr pretinieki aizvien bija drošā atrāvienā.

Otrajā puslaikā Latvijas izlase nespēja turpināt iepriekš iesākto, jo trešajā ceturtdaļā laukumā atkal dominēja Austrālija, bet noslēdzošajās desmit minūtēs latvieši vairākkārt atpalika par 18-19 punktiem un spēli noslēdza, ciešot vēl vienu sakāvi ar 80:94.

Latvijas jaunie basketbolisti grupu turnīrā zaudēja visās trijās spēlēs un ieņēma pēdējo vietu B grupā – 79:93 pret Mali, 52:81 pret Austrāliju un 76:78 pret Kanādu. Savukārt pēc tam astotdaļfinālā Latvija ar 66:116 kapitulēja ASV vienaudžiem, bet piektdien izcīnīja pirmo uzvaru, ceturtdaļfinālā par 9.-16.vietu ar 87:84 pārspējot Ķīnu.

Latvijas juniori tiesības spēlēt Pasaules kausa izcīņā ieguva, pērn izcīnot otro vietu Eiropas U-18 čempionātā.