Putinam neraksturīgi – līgojas ar šampanieša glāzi rokā. Kažociņš atklāj viņa dīvainās uzvedības iespējamo iemeslu 66

“Es domāju, ka spiediens uz Putinu ir ļoti liels,” TV24 raidījumā “Dienas personība ar Veltu Puriņu” atzina Valsts prezidenta padomnieks nacionālās drošības jautājumos Jānis Kažociņš.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Mākslīgais intelekts nosaucis 10 politiķus, kuru pieļautās kļūdas būtiski ietekmējušas Latvijas politisko un ekonomisko situāciju 137
Kokteilis
Viņi dzīvo, lai piedzīvotu! 10 vārdu īpašnieki, kuros mīt nepiesātināms ceļotāja gars
TV24
“Esam baigās auzās iebraukuši ar šo!” Bērziņš par pensiju sistēmu Latvijā 105
Lasīt citas ziņas

Viņš norādīja, ka līgošanās ar šampanieša glāzi rokā televīzijas kameru priekšā Kremļa saimniekam nav tipiska uzvedība.

“Es domāju, ka spiediens uz viņu personīgi ir ļoti liels, jo ne jau Rietumu komentētāji ir vienīgie, kas redz, ka viņam iet grūti,” Kažociņš sacīja.

CITI ŠOBRĪD LASA

Valsts prezidenta padomnieks uzskata, ka Putinam šis ir izdzīvošanas jautājums ne tikai politiski, bet arī fiziski.

Iepriekš vēstīts, ka Krievijas diktators Vladimirs Putins beidzot atzinis, ka Krievija veic triecienus enerģētikas objektiem Ukrainā.

Līdz šim Krievijas varas pārstāvji kategoriski apgalvoja, ka triecieni tiek veikti tikai un vienīgi militārajiem objektiem, neraugoties uz daudzajām liecībām par pretējo.

Kā apgalvoja Putins, triecieni Ukrainas kritiskajai infrastruktūrai ir atbilde uz Ukrainas puses darbībām, kas, kā sacīja Putins, esot sākusi šo praksi, cita starpā veicot triecienu Krimas tiltam.

Uzrunājot Krievijas karavīrus Kremlī pēc apbalvošanas ceremonijas, Putins sacīja: “Šobrīd ir liels troksnis par mūsu triecieniem kaimiņvalsts enerģētikas infrastruktūrai. Jā, mēs to darām, bet kas sāka? Kas veica triecienu Krimas tiltam, kas sarāva Kurskas atomelektrostacijas elektroapgādes līnijas, kas nedod ūdeni Doneckai?”

Masīvi triecieni Ukrainas kritiskās infrastruktūras objektiem sākās 10.oktobrī – dienu pēc sprādziena uz Kerčas tilta, kas savieno okupēto Krimu ar Krieviju.

Krievija sprādziena sarīkošanā vaino Ukrainu.

Atbilstoši ekspertu vērtējumam sagatavot tik vērienīgu raķešu triecienu pusotras dienas laikā tehniski nav iespējams un triecieni civilajiem objektiem gatavoti jau pirms tam.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.