Foto – AFP/LETA

Jānodrošina gāzes piegādes
 0

Pievieno LA.LV

Eiropai vajadzētu nodrošināt gāzes piegādes Ukrainai gadījumā, ja Krievija pārtrauks gāzes piegādes, paziņojis Eiropas Savienības enerģētikas komisārs Ginters Otingers.

7 vienkārši ieradumi, kas palīdzēs izvairīties no atpazīstamā “veca cilvēka” aromāta
TV24
“Beidzam bļaut, ka Latvijā ir bezmaksas izglītība un medicīna. Nav!” Cipruss par pieredzi ar meitas skolu
“Mana pensija nav mana nauda?” Iedzīvotājs neizpratnē par spēkā esošos sistēmu un nosauc to par konkrētu cilvēka pazemošanu
Lasīt citas ziņas

“Ārkārtas situācijas gadījumā jānodrošina iespēja novirzīt gāzi no ES valstīm uz Ukrainu,” norāda Otingers. “Uzglabāšanas tvertnes šobrīd ir pustukšas, taču līdz ziemai tām jābūt pilnām.” Otingers gan paudis pārliecību, ka Krievijas prezidents Vladimirs Putins krīzē “neizmantos enerģijas piegādes kā ieroci”. Viņš arī pavēstīja, ka Eiropas Komisija gatavo ziņojumu oktobrī paredzētajai ES apspriedei, kurā paredzēts analizēt sekas, ko radītu pilnīga Krievijas gāzes piegāžu pārtraukšana. “Šobrīd ir sešas ES dalībvalstis, kuras ir 100% atkarīgas no Krievijas gāzes piegādēm, četrām no tām saņemot gāzi tieši no Krievijas bez tranzīta cauri Ukrainai,” teica komisārs.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.