Foto: LETA

Jau desmito gadu pie Mazās ģildes ceturtdienās spēlēs džeziņu 0

Rīgas Kultūras un tautas mākslas centrs (RKTMC) “Mazā ģilde” dārziņā 2. jūnijā plkst. 17 “City Jazz Big Band” atklās bezmaksas džeza koncertu cikla desmito sezonu, LA.lv uzzināja kultūras centrā.

Reklāma
Reklāma
“Maisam gals vaļā!” Spānijas kailgliemeži Latvijā rada hibrīdbriesmoņus, kas izēd visu dzīvo
“Laikam labāk šoreiz neizmantot paldies karti!” Sieviete “Maxima” veikalā iepleš acis – kas tā par cenu?
Autovadītājai piespriests 7500 eiro sods par 20 km/h ātruma pārsniegšanu; eksperts iesaka lēmumu apstrīdēt
Lasīt citas ziņas

Rīdzinieku un Rīgas viesu iecienītie vasaras džeza mūzikas koncerti jau kļuvuši par tradīciju, piedāvājot klausītājiem ne vien dzirdēt atzītus Latvijas mūziķus, bet arī iepazīties ar jaunajiem džeza talantiem.

Sākot ar 2. jūniju un līdz pat 25. augustam Mazās Ģildes dārziņā katru ceturtdienu plkst. 17 būs iespējams noklausīties bezmaksas džeza mūzikas koncertus.

CITI ŠOBRĪD LASA

Šajā vasarā koncertos piedalīsies “City Jazz Youth Band”, “Lauris Amantovs jazz quartet” un “Jam Orchestra”.

Koncertus organizē Rīgas Kultūras un tautas mākslas centrs “Mazā ģilde” ar Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta atbalstu.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.