Ekonomika
Īpašums

“Jaunā Teika” nodod ekspluatācijā jaunāko dzīvojamo ēku1


“Jaunā Teika” nodod ekspluatācijā jaunāko dzīvojamo ēku
“Jaunā Teika” nodod ekspluatācijā jaunāko dzīvojamo ēku
Publicitātes foto

Nekustamo īpašumu attīstītājs “Hanner grupa” nodevusi ekspluatācijā jaunāko un pēdējo no sešām dzīvojamām ēkām “Jaunajā Teikā”.

Tādējādi, nodrošinot mājokļus vairāk nekā 800 ģimenēm un vietu darbam vairāk nekā 6000 profesionāļiem, Jaunā Teika ir kļuvusi par vienu no lielākajiem mūsdienu rajoniem Rīgā.

Plaša sociālā infrastruktūra

Jaunā Teika ir jauns rajons Rīgā, kas nodrošina pārdomātu vidi gan dzīvošanai, gan strādāšanai.

Dzīvojamās un biroju ēkas papildina skaisti iekopta un apzaļumota vide, kā arī plaša sociālā infrastruktūra – restorāni, sporta klubs, kokteiļbārs, pārtikas veikals, aptieka, telpas pasākumiem, skaistumkopšanas salons un nesen atvērtais bērnudārzs. Pieejamas arī ērtas auto un velo novietnes, kā arī elektroauto uzlādes punkti.

Lielākā daļa dzīvokļu jau rezervēti

Līdz ar jaunākās ēkas Ropažu ielā 14A nodošanu ekspluatācijā, Jaunās Teikas esošo piedāvājumu papildinās 117 dzīvokļi, no kuriem apmēram 60% jau ir rezervēti iepriekšpārdošanā.

"Jaunā Teika" nodod ekspluatācijā jaunāko dzīvojamo ēku

Ņemot vērā potenciālo klientu – galvenokārt, jauno profesionāļu un ģimeņu – vajadzības, Jaunā Teika sadarbojas ar visām vadošajām bankām un valsts atbalsta programmu “Altum”, nodrošinot vienkāršāku dzīvokļu iegādes procesu.

“”Jaunā Teika”, tās vide un viss šeit notiekošais radīts ar vienkāršu vadmotīvu – lai šeit dzīvojošie un strādājošie justos labi. “Jauno Teiku” raksturo tās iemītnieki – jaunie profesionāļi un ģimenes-, kultūra, kas veicina savstarpēju cieņu un uzticēšanos, un vide, kas nodrošina ērtu uzturēšanos šeit ik dienas.

Saistītie raksti

Mēs esam patiesi priecīgi, ka šī projekta potenciālu jau šobrīd novērtē vairāk kā 700 ģimenes, kas “Jauno Teiku” sauc par savām mājām“ stāsta Mindaugs Valucks, “Hanner grupa” valdes loceklis.

Uzziņa:
“Hanner grupa” ir vadošais nekustamo īpašumu attīstītājs Baltijā un prestižajā „Euromoney awards“ trīs gadus pēc kārtas atzīta par labāko nekustamo īpašumu attīstītāju Latvijā. “Jaunā Teika” ir “Hanner grupa” lielākais projekts Latvijā. Kopējais investīciju apjoms “Jaunās Teikas” projektā ir 140 miljoni eiro.

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.