Gints Narogs, “Latvijas Avīze”, AS “Latvijas Mediji”

Numeroloģija un skaitļu maģija: kā jūsu tālruņa numurs ietekmē jūsu likteni un kad to mainīt? 1
Neizmet, turpini izmantot – 10 praktiski pielietojumi ikdienā tavam vecajam viedtālrunim 7
Krievijā valda histērija: izbojāta Putina inaugurācija 178

Latvijas izlase turpina gatavošanos pasaules čempionātam, bet vairāki valstsvienības hokejisti tikuši pie jauniem līgumiem.

Mārtiņš Karsums pēc astoņu sezonu pārtraukuma atgriezīsies Rīgas “Dinamo”, kur savulaik pavadīja nepilnas četras sezonas, vienā no tām esot komandas kapteinis. Pēc tam Karsums spēlēja Maskavā – “Dinamo” un “Spartak” komandās, bet šosezon bija Vācijas vienībā Krēfeldes “Pinguine”.

Tikmēr Roberts Bukarts pēc sezonas pārtraukuma atgriezīsies Čehijas ekstralīgā, vienojoties ar “Vītkovice” komandu no Ostravas, kur spēlēja jau aizpērn.

Iepriekšējo sezonu Roberts sāka Čerepovecas “Severstaļ”, bet tad pārcēlās uz Rīgas “Dinamo”. Savukārt Ronalds Ķēniņš vēl uz piecām sezonām pagarinājis līgumu ar Šveices klubu no Lozannas, kur viņš iepriekšējās trīs sezonās 162 mačos ticis pie 90 (28+62) rezultativitātes punktiem.

Sezona Nacionālajā hokeja līgā (NHL) noslēgusies Kolumbusas “Blue Jackets” vienībai, pēdējos divos mačos vārtos stājoties Matīsam Kivleniekam, bet Elvim Merzļikinam paliekot rezervē.

Kivleniekam tās bija pirmās cīņas NHL šajā sezonā, abas pret Detroitas “Red Wings”. Pirmajā zaudējums ar 2:5, bet otrajā panākums ar 5:4 papildlaikā. Matīss NHL divu sezonu laikā aizvadījis astoņas spēles, izcīnot divas uzvaras. “Blue Jackets” palika pēdējā vietā Centrālajā divīzijā.

Vēl viena spēle palikusi Rūdolfam Balceram un Sanhosē “Sharks” komandai, kura arī netiek Stenlija kausa izcīņā. Aizvakar Balcers guva savus astotos vārtus sezonā, bet “haizivis” ar 4:5 papildlaikā zaudēja Arizonas “Coyotes”.