Ilustratīvs attēls
Ilustratīvs attēls
Foto no Pixabay.com

Jauns pavērsiens Jelgavā piekautās meitenes lietā 20

Par meitenes piekaušanu Jelgavā ierosināta krimināllieta un policija veic izmeklēšanas darbības, pastāstīja cietušās advokāts Rihards Poļaks.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Emocijzīmes, kas bieži tiek pārprastas: tās nozīmē kaut ko pavisam citu, nekā domājat 31
Eksperti atklāj, ka ir kaut kas, no kā Putins baidās vairāk nekā no NATO
Kokteilis
FOTO. Daži no viņiem pat neprecēti! Šī gada 10 iekārojamākie Latvijas vīrieši MI skatījumā
Lasīt citas ziņas

Krimināllieta ierosināta par huligānismu, kas izpaužas kā rupja sabiedriskās kārtības traucēšana acīmredzamā necieņā pret sabiedrību vai bezkaunībā, ignorējot vispārpieņemtās uzvedības normas un traucējot cilvēku mieru. Par šādu nodarījumu soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz diviem gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar probācijas uzraudzību, vai ar sabiedrisko darbu, vai ar naudas sodu.

Uzreiz pēc notikuma cietušās meitenes māte vērsās policijā, kas ierosināja administratīvo lietu. Sākotnēji policijai nav bijusi informācija par sabojāto mobilo telefonu, tas ir, iespējamu mantas bojāšanu konflikta laikā.

CITI ŠOBRĪD LASA

Pēc juridiskās palīdzības saņemšanas tika uzrakstīts otrs iesniegums, kurā lūdza uzsākt kriminālprocesu, jo cietušās pārstāvji nepiekrita, ka notikums kvalificēts kā administratīvais pārkāpums, bet ir saskatāmas noziedzīga nodarījuma pazīmes. Pēc tam kriminālprocess arī tika uzsākts, pauda Poļaks.

Izmeklēšanas interesēs nekāda plašāka informācija pašlaik netiek izpausta.

Kā ziņots, 11.septembrī Jelgavā, Lielās ielas māju pagalmā, kāda 15 gadus veca pusaudze nodarīja miesas bojājumus 12 gadus vecai meitenei.

Sociālajos tīklos ievietotais uzbrukuma video fragments liecināja, ka uzbrucēja cietušo spārdījusi ar kājām un ar dūrēm situsi pa seju. Cietusī nekādas pretdarbības neizrādīja, tikai seju sargāja ar rokām. Uzbrukumu centusies pārtraukt kāda cita meitene, bet agresore upurim vēl sviedusi ar mobilo telefonu, kas kautiņa laikā cietušajai bija izkritis no rokām.

Policijā informēja, ka cietušās māte bērnu aizveda uz slimnīcu, kur konstatēti miesas bojājumi, bet māte uzrakstīja iesniegumu par notikušo.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.